Металлопластиковые окна Киев

Оконная компания 4 этаж

Режим работы:

Пн-Пт: 09:00 - 18:00

Сб: 10:00 - 15:00

Вс: выходной

4etag_okna@i.ua

Економна і зручна ідея – металопластикові перегородки

Металопластикові перегородки - фото бригади 11

Металопластикові перегородки

Застосування ПВХ-виробів давно не обмежується віконними конструкціями. Ці конструкції дозволяють провести перепланування будь-якого простору з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами.

За допомогою пластикових профілів оформляють дверні отвори, балконні блоки і перегородки в приміщеннях. Одними з найбільш популярних в комерційних площах, адміністративних, спортивних, соціальних, розважальних, медичних установах є металопластикові перегородки.

Пластикові вироби мобільні, довговічні, прості у догляді, мають стильне оформлення і доступну вартість. У компанії “4 этаж” представлений прекрасний асортимент ПВХ-систем на різний бюджет і функціональні вимоги.

Причини придбати пластикові перегородки

Рівень звукоізоляції і показники збереження теплої температури універсальних конструкцій аналогічні звичайним стінам. Це обумовлено герметичним ущільнювачем, потовщеними параметрами, сталевим армуванням, застосуванням практичних склопакетів і щільним закриванням дверного блоку. Відмінні ізоляційні властивості виробів виключають виникнення неприємного протягу.

Металопластикові профілі екологічні, прості у догляді, поверхня не боїться вологого прибирання, не вимагають додаткового обслуговування. Значною перевагою таких перегородок є мобільність, що дозволяє оперативно виконати перепланування або забрати їх при переїзді.

Цены на 20.09.2017 г.

Профиль

В белом цвете

Ламинация под дерево

Покраска 10 000 цветов

перегородка_чертеж

Металлопластиковая перегородка


Для примера перегородка шириной 4 000 мм и высотой 2 500 мм. Общей площадью 10 м2. Заполнение верхней части - стеклопакет однокамерный 4-16-4. Заполнение нижней части - сендвич панель толщиной 24 мм. Стоимость указана с доставкой и установкой.

Все перегородки изготовливаются индивидуально под ваши размеры. Цена от 1 400 грн. за м2

Rehau 60

19 180 грн.

27 300 грн.

29 900 грн.

Windom

15 680 грн.

22 990 грн.

-- --- грн.

WDS 400

15 760 грн.

21 760 грн.

-- --- грн.

оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Металопластикові перегородки: купити найбільш зручний варіант

Металопластикові перегородки в Києві

Металопластикові перегородки

На експлуатаційні і захисні властивості конструкцій впливає тип вибраної ПВХ-системи, спосіб внутрішнього оформлення і її будова. “4 этаж” пропонує різновиди пластикових профілів з різними характеристиками і ціною.

  • варіант “економ” трикамерного виду Windom ECO, що забезпечує ізоляцію від шуму, виконаний в класичному дизайні, комплектація – турецька фурнітура Vorne/Reze;
  • доступні трикамерні вироби Windom з поліпшеними технічними властивостями, шумоізоляцією, теплозахистом, герметичністю, елегантним оформленням, деталями Vorne/Reze(Туреччина);
  • трикамерну систему преміум сегменту Rehau 60 з відмінними показниками міцності, зносостійкості, довговічності, надійними захисними можливостями, стильним зовнішнім виглядом, австрійськими комплектуючими Maco.

Клієнтам компанії доступний оптимальний вибір заповнювача: пластик, матові, прозорі, рельєфні, тоновані і дзеркальні скла будь-якої товщини. Також майстри “4 этаж” виготовляють різнопланові дверні блоки одночастинного і двочастинного типу. Окрім цього, фахівці фірми виконують практичне кольорове ламінування і ламінацію, що імітує благородні матеріали.

За принципом експлуатації можна вибрати конструкції:

  • стаціонарну з міцним кріпленням;
  • розсувну зі спеціальними рейками;
  • трансформований варіант, що складається;
  • мобільну, що нагадує ширму.

Металлопластикові перегородки: ціна нижча, ніж у конкурентів

“4 этаж” надає вигідні умови для придбання ПВХ профілів. У компанії діє актуальна дисконтна програма і регулярні акції. До кожного замовлення клієнти отримують енергоефективний подарунок.

Додаткову економію забезпечують безкоштовні заміри, адресне транспортування і консультування. Гарантія на металопластикові перегородки – 60 місяців.

Віктор Гуменюк

Google