Металлопластиковые окна Киев

Оконная компания 4 этаж

Режим работы:

Пн-Пт: 09:00 - 18:00

Сб: 10:00 - 15:00

Вс: выходной

4etag_okna@i.ua

Якісний монтаж вікна від компанії 4 Этаж

Монтаж окна, двери ПВХ от ТМ

Монтаж вікна, дверей ПВХ

Після того, як Ви для себе вибрали які пластикові вікна потрібні саме Вам і визначилися, яка компанія підходить, сподіваюся це буде наша компанія. Ви переходите до технічної частини. Отже, як відбувається монтаж вікна? У нашій компанії це декілька етапів: замір вікна, оформлення договору, доставка вікна і монтаж. Зараз я опишу все детальніше:

Правильний замір вікна для монтажу

Виїзд фахівця віконної компанії 4 этаж на об’єкт для здійснення заміру віконних і дверних отворів. У нашій компанії на замір приїжджають фахівці, які потім робитимуть установку вікна. Замовивши замір пластикового вікна, Ви можете замовити надання зразків продукції, кваліфіковану консультацію, а також остаточний розрахунок вартості, не виходячи з будинку. Попередню вартість пластикових вікон можна дізнатись прямо на сайті.

Послуга “мобільний офіс” – це можливість купити вікна ПВХ, не виходячи з дому

Послуга “Мобільний офіс” передбачає виїзд співробітника компанії на місце заміру з можливістю забезпечити усі етапи, щоб купити вікна ПВХ: замір, консультація щодо дизайнерських і технічних рішень, надання зразків продукції, розрахунок остаточної вартості замовлення на вікна ПВХ і укладення договору на установку вікна на місці. Заощадьте Ваш час з нами!

оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Монтаж вікон якісно і швидко з гарантією 5 років

Доставка окон на адрес от компании

Доставка вікон ПВХ

Професійний монтаж вікна Київ – це запорука довготривалої і бездоганної роботи Вашого вікна ПВХ. Віконна компанія 4 этаж надає гарантію 5 років на свою продукцію виробів ПВХ з нашою установкою. Фахівці компанії зацікавлені у високій оцінці їхньої роботи Клієнтом, адже це означає, що Ви залишите хороший відгук про співпрацю з нашою компанією.

Доставка вікон вчасно – ми піклуємося про Ваш час

Компанія “4 этаж” здійснює безкоштовну доставку по Києву при замовленні без установки вікон і якщо Ви замовили монтаж вікна Київ в нашій компанії. Ми налагодили чітку доставку в заздалегідь обумовлений час і намагаємося не підвести Клієнта при очікуванні доставки вікон і монтажу вікна Київ, незважаючи на ДУЖЕ!!!!! насичений трафік в Києві. Доставка виробів здійснюється на спеціально обладнаному транспорті.

Сервісне обслуговування вікон – нам важливо, що Ви про нас скажете

Ми надаємо гарантійне обслуговування, якщо Ви замовили монтаж вікна в Києві в нашій компанії упродовж 5 років, намагаючись усунути виниклу проблему швидко і якісно. Також Ви можете замовити виклик сервісного майстра для обслуговування виробів, якщо гарантійний термін експлуатації вже вичерпаний. Ми надаємо гарантію на наші роботи, оскільки нам важливо, яке враження залишиться у Вас від нашої роботи.

оконные бренды

Монтаж вікна – Київ віконна компанія 4 Этаж

Балконный блок с установкой от ТМ

Змонтований вихід на балкон

Я чотирнадцять років працюю з пластиковими конструкціями і увесь час дотримувався того, що окрім хорошого враження від вартості пластикових вікон, від сайту і офісу, найважливіше враження – це чітка, злагоджена і професійна робота співробітників.

Я ретельно підбирав і підбираю фахівців на монтаж вікна в Києві і впевнений, що Ви залишитеся задоволені роботою нашої команди. Усі співробітники кваліфіковані, з великим досвідом роботи (менеджери, замірники, монтажники, сервісні майстри)

КАК МЫ РАБОТАЕМ