Металлопластиковые окна Киев

Оконная компания 4 этаж

Режим работы:

Пн-Пт: 09:00 - 18:00

Сб: 10:00 - 15:00

Вс: выходной

4etag_okna@i.ua

Доставка вікон ПВХ у Києві – ми зекономимо ваш час!

Доставка вікон ПВХ у Києві

Ця послуга стосується усіх Замовників, які оформили заявку на постачання пластикових вікон у нашій компанії “4 Этаж”, як з установкою пластикового вікна так і без неї.

Доставка вікон здійснюється на спеціалізованих машинах за наперед спланованому графіку. Бажана і можлива дата доставки вікна ПВХ Замовникові обумовлюється при оформленні договору на постачання пластикового вікна. За день до обумовленої дати із Замовником зв’язується логіст і повідомляє час доставки замовлення металопластикових вікон.

оконные бренды

Діапазон за часом доставки близько години (наприклад з 10:00 до 11:00), в основному всі замовлення пластикових вікон вивозяться у першій половині дня до 14:00-15:00.

  • При доставці слід пам’ятати про те, що машина із замовленням їде за погодженим графіком, і якщо хто-небудь із Замовників спізнюється, то подальші заплановані доставки вікон ПВХ можуть зміститися за часом.
  • Так само при доставці вікна без послуги монтажу вивантаження металопластикового вікна і підйом на необхідний Замовникові поверх НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ. При доставці працюють водії експедитори без вантажників.

Клієнтам на замітку. Доставка вікон – на що слід звернути увагу?

Доставка окон ПВХ по Киеву осуществляется бесплатно

Доставка вікон ПВХ – компанія “4 Этаж”

Вам привезли Ваше замовлення, що важливо “не забути” при отриманні вікон:

  • по-перше, перевірити все по комплектації (підвіконня, заглушки на підвіконня, відливи, козирки, нащілинники, сітки москітні, кріплення на москітні сітки);
  • по-друге, по цілісності (склопакетів у вікнах, відсутності подряпин, механічних ушкоджень, видимих дефектів пластикового вікна);
  • по-третє, перевірити комплектацію по фурнітурі (віконна ручка, гвинти на віконну ручку, декоративні накладки на петлі, водовідливні ковпачки).

Краще про це не забувати, адже потім щось вияснити і розібратись буде складніше.

Замовити пластикові вікна у компанії “4 этаж”

Ми завжди раді Вам допомогти – звертайтеся!

Детальнішу інформацію щодо доставки металопластикових конструкцій Ви можете отримати, зв’язавшись з нами за вказаними номерами і електронній пошті.