Металлопластиковые окна Киев

Оконная компания 4 этаж

Режим работы:

Пн-Пт: 09:00 - 18:00

Сб: 10:00 - 15:00

Вс: выходной

4etag_okna@i.ua

Вікна Almplast – зроблені з любов’ю для Вас

Окна Almplast Киев

Вікна Almplast Київ

Якщо клієнт не хоче переплачувати і не хоче довго чекати, то ми пропонуємо один з найбільш рейтингових варіантів – український профіль Алмпласт (вікна Almplast), який, до речі, робиться у безпосередній близькості від наших замовників – Київської області

Бувають ситуації, коли необхідно терміново зробити скління пластиковими вікнами, при цьому вікна мають бути досить якісними, але на них, за можливості, треба максимально заощадити. Вихід з такої ситуації очевидний – це скління пластиковими вікнами Almplast.

Пластикові віконні вироби цієї торгової марки з’явилися на нашому ринку, як альтернатива елітним профілям від відомих виробників. А конкретніше, українські вироби Алмпласт за формою, геометрією і конструкцією схожі з дорогими німецькими вікнами Salamander.

оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Пластикові вікна Almplast, опис ПВХ систем

Виробник пропонує дві профільні системи на вибір: стандартну трикамерну Almplast 60 мм і новинку – п’ятикамерну Almplast Deluxe 70 мм.

Пластиковые окна Almplast

Пластикові вікна Almplast

  • Колір профілю можна охарактеризувати як молочно-білий;
  • Товщина зовнішньої стінки профілю дорівнює 2,7 мм;
  • У спеціальній камері усередині профілю, рівній 35 мм, присутнє Г-подібне армування, яке досить добре забезпечує вікно необхідною жорсткістю і стійкістю до деформацій;
  • Вам підійде 3-камерна система Алмпласт 60 мм, якщо ви плануєте використати однокамерний або двокамерний склопакети, які не будуть ширші 32 мм.
  • Якщо є бажання встановити більше, наприклад, поліпшений енергозбережний 40 мм, то робіть вибір на користь 5-камерної системи Алмпласт ДеЛюкс;

Алмппласт ДеЛюкс по конструктиву і якості виконання наближається до європейських дорогих систем, при цьому вартість його залишається на прийнятному рівні, тому ми вважаємо, що це – вигідна пропозиція.

наши гарантии

Гарантия качество изделий

Гарантия качество монтаж

Гарантия лучших условий покупки

Гарантия соблюдения сроков

Гарантия на 5 лет обслуживания

Окна Almplast Deluxe

Вікна Almplast Deluxe

Вікна Almplast Київ – це вікна, про які можна сказати: надійні вікна і вікна недорого.

Попри територіальне розташування виробництва в Україні, вікна Almplast, також як і Саламандра, виготовляються на австрійському устаткуванні з імпортної сировини і з використанням високоякісних добавок для поліпшення характеристик цієї сировини.

Заради справедливості треба відзначити, що по формулі і кольору пластика, а також інших інженерних дрібницях, як наприклад, штапики, ущільнювачі і так далі, фірмові вікна Саламандра все ж залишаються далеко попереду. Але це вже зовсім інша цінова категорія.

IMAG0173

Вікна Almplast Київ

Рекомендації щодо вибору профілю будуть наступні:

Профіль Almplast стандарт 60 мм чудово підійде для балконного блоку при заскленому балконі, в якості міжкімнатних дверей, для магазинів, лікарень, офісів, дачних будиночків, великих підприємств, складських приміщень й інших подібних установ.

Для підтримки високого рівня комфорту вашого житла, а саме, для забезпечення оптимальної теплоізоляції і звукоізоляції, високого експлуатаційного ресурсу, ми рекомендуємо профільну систему Almplast Deluxe 70 мм.

А чи відомо вам, що кінцевий результат залежить не стільки навіть від виробника віконних конструкцій, скільки від професійного їх складання і монтажу? Це факт. Ми уміємо зібрати навіть з середнього за якістю профілю шикарне вікно, яке служитиме вам довгі роки.

Віктор Гуменюк

Google