Гарантійний талон

Гарантійний талон на вікна від ТМ “4 этаж Вікно Від і До”

Гарантийный талон на изделия ПВХ Rehau - ТМ На сучасному етапі розвитку торгівлі і бізнесу, ви можете з легкістю придбати будь-який товар, у будь-якому місці і досить-таки швидко. Здійснювати такі операції можете як через магазини, так і в інтернеті. У цій статті мова піде про “гарантійні талони”, як один з основних способів захисту власних прав. Розглянемо детальніше основні моменти і умовно поділимо на два розділи:

При купівлі габаритних і так би мовити не дешевих товарів нам постійно доводиться чути про “гарантійні талони”. Що ж це таке, і яку роль вони відіграють на сьогодні.

Гарантійний талон – це документ, який забезпечує гарантію на той або інший товар. Вона починає діяти з моменту купівлі/установки. Власне кажучи починається гарантійний термін.

Під час такого періоду покупець, який побачив недоліки, може звернутися до продавця з питаннями про обмін або ж ремонт такого товару. Також за час гарантійного терміну виробник повинен забезпечити стабільність якісних даних товару.

Гарантійний талон на вироби ПВХ, що важливо?

В цілому гарантія прописується в договорі купівлі-продажу або ж гарантійному талоні. Тут варто запам’ятати декілька моментів, які стануть цінними для вас:

1)Під час купівлі обов’язково має бути вказане місце, стояти дата, і підпис продавця.

2)У випадку несправності того або іншого товару вказується термін дії гарантійного ремонту.

3)Також продавець повинен встановити свій зразок такого “гарантійного талона” на сайті.

Варто не забувати про те, що саме правильно заповнений гарантійний талон є запорукою того, що придбаний вами виріб або ж товар буде відремонтований безкоштовно.

наши гарантии

Гарантия качество изделий

Гарантия качество монтаж

Гарантия лучших условий покупки

Гарантия соблюдения сроков

Гарантия на 5 лет обслуживания

Гарантийный талон на окна ламинированные/цветные от ТМ 4 этаж окно ОТ и ДО
Гарантійний талон на кольорові вікна

Таким чином гарантійний талон є основним і найбільш суттєвим критерієм, при укладенні будь-яких угод. Це основний документ, що надає можливість гарантійного обслуговування куплених продуктів. Якщо ж гарантійний талон буде загублений, то для відновлення необхідно звернутися в офіс з оригіналом договору і паспортом.

У другій главі, варто звернути увагу, на цінність, як вже вище розповідалося “гарантійних талонів” у нашій компанії “4 этаж Вікно Від і До”. При реалізації поставлених перед нами завдань ми виступаємо гарантом якісної роботи, відносно товару, поставленого договором купівлі-продажу.
Термін гарантійного строку установлюється:
а) з моменту постачання товару.
б) з моменту установки товару.

Зверніть увагу, гарантія поширюється тільки в тому випадку, якщо товар буде оплачений в повному обсязі, встановлений продавцем за певною адресою, яка вказується у договорі. Якщо ж товар буде оплачений не повністю, то дія гарантії недійсна!

Ми відповідаємо за наш товар і гарантуємо нашим покупцям захист усіх їхніх прав при використанні наших послуг. Маючи гарантійний талон, ви можете бути спокійні, що у випадку непередбачуваних обставин закон буде на вашому боці, і ваші права будуть захищені.