Акт постачання вікон

Акт постачання вікон

Обираючи пластикові вікна, дуже важливо зважити і розглянути усі моменти, які можуть виникнути. IMAG0556 (1)У цій статті буде описуватись «Акт постачання вікон», що дасть вам більш широку інформацію, а також ви зможете бути більш впевненими у придбаному вами товарі.

Безпечне постачання як перший ступінь до довіри

При купівлі товарів дуже важлива не лише їхня якість і матеріал, але і постачання їх від постачальника безпосередньо до замовника. Як тільки направляється запит на виготовлення, а також саму доставку пластикових вікон, замовникові треба правильно приймати готовий товар. Дуже важливо, що б розміри, а також конструкції повністю сбігалися з тим, що було замовлено раніше. Уважно подивитися чи немає якихось дефектів, таким чином перевірити цілісність. У доставленому товарі не повинно бути подряпин,  запітніння на склопакетах, а стулки мають легко відкриватись. Після того, як ви особисто перевірили вікна і не виявили недоліків, можете сміливо підписувати “Акт постачання вікон”.

Акт постачання вікон як основа будь-якого співробітництва

Що це таке? Це двосторонній документ, який оформляється між замовником і постачальником. Його мета – можливість показати ситуацію насправді і зафіксувати її. Підписуючи його, замовник підтверджує те, що роботи вже завершені, у нього нема претензій, і таким чином умови договору вважаються виконані виконавцем. Якщо замовник із чимось не згоден, тоді він самостійно записує свої претензії, видрукований текст перекреслюється, і сам же покупець повинен описати недоробки. При підписанні акту, один екземпляр обов’язково повинен залишатися у замовника. На сьогодні багато хто боїться підписувати акт, вважаючи, що у випадки ремонту або ж при обслуговуванні йому зможуть відмовити.

наши гарантии

Гарантия качество изделий

Гарантия качество монтаж

Гарантия лучших условий покупки

Гарантия соблюдения сроков

Гарантия на 5 лет обслуживания

Щоб не виникало проблем, споживач повинен знати основні моменти, вказані у документі:

1)Номер такого договору, підписаного між продавцем і покупцем товару.

2)Опис площі конструкцій, як всього виробу, так і його окремих елементів.

3)Опис, детальна характеристика, а також форма всіх деталей, що складають одне ціле.

4)Важливо говорити про конфігурацію конструкцій.

5)Можуть вказувати і додаткові елементи (наприклад, москітні сітки, або ж підвіконня). У разі їх опису, постачальник повинен описувати кількість, форму.

6)Ну і основним моментом є сума, дата коли був підписаний акт, підпис і печатка компанії, що здійснювала роботи і постачання пластикових вікон. При підписанні акту встановлюється термін гарантійного обслуговування і сама гарантія.

Преимущества

Гарантия 5 лет и бесплатная регулировка

Вы можете быть уверены в исправном функционировании окон, а в случае необходимости мы оперативно придем на помощь

лучшая цена

Эксклюзивные партнерские условия с ведущими производитялями позволяют нам удержать минимальные цены на нашу продукцию

широкий ассортимент

Более 30 вариантов профильных систем, любых форм, видов фурнитуры , 37 цветов ламинации

Минимальные сроки

Современное автоматизированное производство позволяет изготавливать окна в срок от 3х робочих дней

Мобильный офис

Возможность получить консультацию специалиста, оформить все документы не выходя из дома

Нас рекомендуют

Более 80% наших клиентов рекомендуют нас своим друзьям и знакомым

Зверніть увагу, підписання таких актів, не є простою формальністю, а можливістю захистити свої права у разі виникнення непередбачуваних ситуацій.

Підсумувавши вище викладену інформацію, хотілося б ще раз звернути увагу покупців на те, що дуже важливо уважно ознайомлюватись з актом постачання (усіх вказаних пунктів), щоб уникнути будь-яких розбіжностей з постачальником. Що б не робити поспішні рішення, грамотно підходьте до ситуації.