Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Акції на вікна пластикові Київ

Акції на вікна пластикові КиївАкції на вікна – в порівнянні з просто не загерметизуваними вікнами, вікна ПВХ зі склопакетами, які заповнені інертним газом, мають безліч переваг. Загальновідомий інертний газ аргон знижує ймовірність виникнення конденсату на внутрішній поверхні скла, оптимізує енергозберігаючі характеристики віконних систем. При цьому рівень теплозбереження підвищується на 60%, шумозаглушення – на 20%! Дана пропозиція компанії дозволяє клієнтам без додаткових грошових витрат отримати по-справжньому результативні вікна. Компанія «4 Етаж» двічі пішла назустріч своїм замовникам.

  • Першою стартувала акція БЕЗКОШТОВНОГО виготовлення низькоемісійоного скла.
  • Тепер ми пропонуємо – АРГОН В ПОДАРУНОК!

Комплексне використання цих технологій гарантує найбільший результат.

Склопакети з аргоном – бережіть тепло, економте на оплаті за послуги

стеклопакеты с аргономВикористовувати унікальну можливість переходу на альтернативні способи енергозбереження може кожен. Переваги установки склопакетів, наповнених аргоном, ви відчуєте на протязі зими і літа. Цей нешкідливий для людини газ виконує такі функції:

  • зберігає тепло всередині,
  • блокує ультрафіолет,
  • відбиває сонячні промені,
  • покращує оптичні властивості світлопрозорих конструкцій.

Акції на вікна, заповнення склопакета аргоном – «4 Етаж» вже приймає заявки

Важливо довіряти компанії, у якій Ви збираєтеся придбати пластикові вікна. Віконна компанія “4 Етаж” продає і встановлює вікна в м.Києві ось уже 10 років, за цей час ми отримали тільки позитивні відгуки на наші вікна і двері ПВХ. Акційна програма БЕЗКОШТОВНОГО наповнення склопакета аргоном призначена для приватних замовників, організацій, підприємств. Замовити вікна з енергозбереження в ПОДАРУНОК можна тільки протягом акції! Умови і всі подробиці у консультантів. Ми завжди раді допомогти Вам!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями