Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Ціни на металопластикові вікна WDS в Києві

Ціни на металопластикові вікна WDS у КиєвіПластикові вікна WDS (ВДС) користуються великим попитом у наших клієнтів.

  • По-перше, це ВІТЧИЗНЯНИЙ виробник пластикового профілю відмінної якості. І профільна система ВДС представлена трьохкамерною, чотирьох камерною, п’яти камерною та шести камерною системами. Вироби з профільних систем ВДС оригінальні, якісні і надійні;
  • По-друге, відмінні ціни на металопластикові вікна WDS в Києві;
  • І по-третє, металопластикові вікна ВДС виготовляють на автоматизованих складальних лініях, кваліфіковані фахівці. Я сам був кілька разів на виробництві та можу особисто це підтвердити;

Комплектуються фурнітурою Winkhaus (Німеччина), фурнітурою Maco (Австрія) та фурнітурою Axor (Україна) з екструдованим сірим ущільнювачем. При цьому, пластикові вікна WDS мають ще один великий плюс – відмінна ціна на вікна WDS !!! З пластикових профілів виробництва Україна (Osnova, Openteck), профілів які на ринку вже більше 5 років, це найкраща невисока ціна і відмінне ЯКІСТЬ.

Ціни на металопластикові вікна WDS в Києві – компанія 4 Поверх

 

Ми не радимо купувати те, що є в нашій компанії і не намагаємося переконати в тому, що інші пластикові профілі погані. Ні. Ми просто радимо Вам вибрати найкращий варіант для скління, при цьому не переплачувати зайві гроші. У будь-якому випадку Ви можете завжди зателефонувати за нашими телефонами і зробити попередній прорахунок і замовити замірника.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями