Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Купити дешеві пластикові вікна в Києві

Купить дешевые пластиковые окнаКупити дешеві пластикові вікна в Києві, якщо перед Вами стоїть таке завдання, то Вам необхідно звернути увагу на нашу компанію 4 Этаж !!!! Я практично щодня займаюся прорахунком попередньої вартості пластикових вікон і дуже часто стикаюся із запитом – найдешевші металопластикові вікна, це як правило вікна на промислові приміщення, не житлові приміщення і на скління дачних будиночків і старих будинків. При цьому металопластикові вікна виходять дешевше, ніж нові дерев’яні вікна або реставрація та ремонт старих вікон. Вказана вартість з установкою, доставка і завмер вікна БЕЗКОШТОВНО! Для того, що-б купити дешеві пластикові вікна в Києві Вам достатньо ознайомитися з нашими цінами і зателефонувати до нас.

Купити дешеві пластикові вікна в Києві

 

Купити дешеві пластикові вікна в Києві без установки

Як приклад ми привели профільні системи EuroLine (Україна), WDS (Україна), Windom Eco і Olimpia (Україна), ОДНАК у нас є й інші профільні системи виробництва Німеччина – Rehau, Salamander, Veka. Відмінною особливістю нашої віконної компанії 4 Этаж, є невисока ціна на вікна і гарна якість виробів. Купити дешеві пластикові вікна в Києві в нашій компанії Ви можете як з установкою так і без установки. Передоплата за виготовлення пластикових вікон у нас 70% і 30% по факту доставки або установки пластикових виробів.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями