Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Купити пластикові вікна Рехау в Києві

пластиковые окна РехауКупити пластикові вікна Рехау в Києві – це дійсно найкращий варіант для скління будинку, квартири, або просто вікна у своїй кімнаті. Я сам пройшов до цього твердження не відразу, тому-що раніше я думав – яка різниця Україна чи Німеччина, все те ж саме, тільки дорожче. Займаючись вікнами я поміняв свою думку, це було поступово, крок за кроком.

  • По-перше, я особисто переконався в тому, що рекламацій по вікнах Рехау значно менше і відразу і в період гарантійного обслуговування;
  • По-друге, чіткість в роботі, встановлюються терміни виготовлення і ці терміни завод виробник не порушує, поставка виробів на об’єкт проводиться в точно обумовлений час, і якщо виникає проблема при доставці (не повна комплектація або необхідно замінити комплектацію через брак) то відділ логістики працює чітко і надійно, і привезуть і поміняють – перевірено;

Купити пластикові вікна Рехау ЦІНИ

 

Вартість вказана без урахування підйому на поверх, у разі відсутності ліфта у Вашому домі або якщо ліфт не працює (а так буває досить часто), підйом 1 поверх – 10 грн.

Купити пластикові вікна Рехау в Києві – компанія 4 Етаж

Відмінна якість збірки металопластикового вікна, плюс чітка налагоджена система роботи на виробництві і Ви залишитеся задоволені своїм вибором на всі 99%. Чому на 99%, а не на 100% тому, що так не цікаво і так не виходить, хоча ми і намагаємося), але одне я можу сказати з упевненістю – купити пластикові вікна Рехау в Києві – це правильне рішення.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями