Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Купити пластикові вікна в Києві акції

Купити пластикові вікна в Києві акції

Купить пластиковые окна в Киеве акцииГаласливі зимові свята закінчилися, хтось весело відсвяткував Новий Рік, а хтось зустрів Новий Рік в кола сім’ї родичів, в будь-якому випадку у нас попереду ще багато святкових днів. У ці дні, після гучних і веселих святкувань можна зайнятися і корисними речами, для себе, для дому.

Наприклад, купити пластикові вікна в Києві по АКЦІЇ, нехай Новий рік вже і настав, але акції в нашій віконної компанії «4 поверх» тривають, і Ви можете ними скористатися. Ми працюємо кожен день з понеділка по суботу, Ви можете отримати консультацію по телефону, щоб підібрати пластикові вікна саме для Вас.

Купити пластикові вікна в Києві акції – віконна компанія 4 поверх

Купити пластикові вікна в Києві по акції, як це? На мій погляд, це практична вигода, саме практична. Я сам завжди питаю про знижки, акції при покупках і по можливості роблю покупки або на свята, або по акції.

Купуючи холодильник під Новий Рік, я запитав про акції, сказали заповніть анкету і може, щось виграєте з побутової техніки, а в лютому подзвонили і сказали, що я виграв ще один холодильник !!!. Приємно отримати, щось в подарунок роблячи покупку, наприклад, другу пару джинсів або чохол до нового телефону або сумку для ноутбука купуючи ноутбук.

Ось і ми, пропонуємо практичні акції, вірніше купити пластикові вікна в Києві по акції, так, щоб Ви розуміли свою вигоду від покупки. Завжди приємно для себе розуміти, що, роблячи покупку Ви економите конкретну суму грошей.

Купити пластикові вікна в Києві акції – завмер вікон безкоштовно

Купить пластиковые окна в Киеве акции;
Замер бесплатно!

У чому тут вигода? Якщо брати в еквіваленті грошовому, то тут є вигода від 50 грн. до 100 грн. Звичайний завмер вікон в Києві коштує від 50 грн, якщо у Вас складні конструкції, наприклад французький балкон або скління балкона з виносом або скління «напівкруглого» балкона, то вартість виміру від 100 грн. У нас завмер по Києву БЕЗКОШТОВНИЙ.

Але головна вигода в іншому, Ви дізнаєтеся точну вартість Вашого замовлення, можна в декількох варіантах, в декількох пластикових профільних системах (Rehau, Salamander, DECCO, WDS, ALMplast, KBE, VEKA) при цьому заміряє порадить найкращий варіант для того, щоб купити пластикові вікна в Києві по акції, конкретно для Вас.

Купити пластикові вікна в Києві акції – енергозберігаючі склопакети в ПОДАРУНОК !!

Купить пластиковые окна в Киеве акции с энергосбережением в Подарок - компания "4 этаж"
Окна по акции с энергосбережением в Подарок

Яка вигода в даному випадку? На стандартному двох стулчасті вікні, Ви заощадите від 50-80 грн, на трьох стулчасті вікні від 100-150 грн, на лоджії з чотирьох частин від 150-250 грн., На «П» -подібний балконі від 250-400 грн. На це впливають розміри виробів і який склопакет Ви хочете вибрати однокамерний або двокамерний. Але головне, не стільки грошова вигода, а то що Ви все таки, встановіть енергозберігаючі склопакети в пластикові вікна, адже навіть за новими ДСТУ (державних стандартів України), необхідно встановлювати енергозберігаючі склопакети в пластикові вікна виходять на вулицю ОБОВ’ЯЗКОВО !!!

Різниця в тому, що замість одного скла марки М1, встановлюють енергозберігаюче скло (при виготовленні скла до складу додають оксид срібла) і завдяки цьому коефіцієнт захисту теплопередачі збільшується майже вдвічі. А тепло в своєму будинку варто берегти. І зараз Ви можете купити енергозберігаючі пластикові вікна в Києві акцією.

Купити пластикові вікна в Києві акції – мінус 7% знижки на вартість пластикових вікон

Тут набагато простіше, купити пластикові вікна в Києві акцією. Якщо за адресою установки у вашій родині є військовослужбовці або пенсіонери вартість вікон буде на 7% менше, а суму Вашої вигоди Ви можете вирахувати самі.

Виктор Гуменюк

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями