Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Замір вікна Київ

Замір вікна Київ – це один з основних етапів у тому, щоб встановити вікна пластикові. Для Вас важливо, щоб замірник правильно виконав вимір вікна Київ і правильно зрозумів Вас, в тому що і як Ви хочете. Правильний замір вікна Київ і консультація замірника на вимірі це те, від чого залежить кінцевий результат і для Клієнта і для нас, компанії “4 Етаж”.

Замір вікна Київ, при цьому важливо враховувати наступне:

замер окна Киев

1. Запропонувати і проконсультувати Замовника з профільних систем вікон ПВХ, по фурнітурі яка встановлюється на вікна з пластику і її можливостям.

2. Провести замір старого виробу (знімаються розміри всередині приміщення висота-ширина, так само зовні висота-ширина, за результатами знятих розмірів виводяться розміри для нових виробів ПВХ).

3. Узгодити із Замовником конфігурацію пластикового вікна (на скільки частин воно буде ділитися, де буде відкривання, і з якого боку знаходяться петлі, де знаходиться ручка, в який бік стулка буде відкриватися).

4. Уточнити у Замовника, який необхідний склопакет (кількість скла в склопакеті 2 або 3, відповідно однокамерний склопакет 4мм-16мм-4 мм 4 міліметри – це товщина скла, 16 міліметрів – товщина дистанційної рамки між склом і 4 – друге скло, формула двокамерного склопакета 4мм-10мм-4мм-10мм-4 мм, так само в склопакетах можна використовувати енергозберігаюче напилення).

5. Врахувати всі побажання Замовника по комплектації (установка сітки москітної, установка відливу, установка козирка, підвіконнями пластиковими всередині приміщення, установка горизонтальних жалюзі).
обумовити з Замовником конструктивні особливості будівлі, наявність чвертей, глибину чвертей, можливість встановити пластикове вікно у відповідності зі стандартами.
6. І звичайно, домовитися з Замовником на бажану і можливу дату для монтажу металопластикового вікна. При здійсненні виміру вікон ПВХ, балконів з ПВХ і ПВХ лоджій необхідно обумовити і узгодити всі вище перелічені пункти для отримання пластикового вікна саме такого, яким Ви собі його уявляєте.

 

Замір вікна Київ, викликати замірника пластикових вікон в Києві:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...