Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Низькі ціни на вікна пластикові Київ

Ви шукайте, низькі ціни на вікна пластикові Київ, значить Вам потрібно звернутись в нашу віконну компанію “4 Этаж”. Я часто стикаюся з тим, що назвавши вартість вікон Замовникам при попередньому прорахунку, я чую від Замовника питання: “Чому у Вас вікна коштують, так дешево? “Як правило, я відповідаю, що у нас інтернет-магазин, немає додаткових витрат і націнок і тому дешевше. Зараз я хочу більш детально висвітлити це питання, так все-таки чому?

Низькі ціни на вікна пластикові – віконна компанія 4ETAG®

Низькі ціни на вікна пластикові КиївІ так, першою складовою на низькі ціни на вікна пластикові Київ є налагоджена робота всієї команди (менеджерів, замірників, монтажників і майстрів сервісного відділу) в слідстві чого кількість повторних замовлень в нашій компанії більше 50%, для багатьох замовників рекомендація знайомих або друзів значить набагато більше, ніж велика кількість реклами (на різних тематичних порталах, рекламних буклетів, банерів, реклами в метро і на громадському транспорті). Ми намагаємося працювати чітко і злагоджено. Насправді ця реклама дуже дорога – це раз.

Низькі ціни на вікна пластикові Київ

Друга складова для того, що-б були низькі ціни на вікна пластикові Київ – зараз на віконному ринку в Києві переважають компанії не виробники, а дилери.

Низкие цены на окна в Киеве, фото "4 Этаж"
Низкие цены на евроокна в Киеве

Дилери – це компанії, які: займаються реалізацією продукції заводу виробника,

  • займаються реалізацією продукції заводу виробника;
  • проводять консультації Замовників по телефону;
  • виконують виміри;
  • установку пластикових виробів;
  • проводять гарантійне обслуговування готової продукції; [/ su_list]

Заводи виробники зацікавлені в такій роботі тому, що вони отримують готові замовлення. І якщо дилер, дає великий обсяг він (дилер) отримує у заводу-виробника "велику" знижку. Те-є якщо дві компанії дилери, але в однієї ціна вище, а в іншої ціна нижче, то ціна на вікна "нижче" отримана у заводу-виробника - постійної, надійної і безперебійної роботою і великими обсягами - це два.

Низькі ціни на вікна пластикові Київ - установка пластикових вікон Київ

Третя складова для того, що-б були низькі ціни на вікна пластикові Київ - це вартість установки металопластикових вікон в нашій компанії не завищена, вона об'єктивна. Багато компаній страждають так званою "хворобою монтажних бригад". Як це? Пояснюю, у кожної компанії є постійно працюють заміряють, монтажники. Є умови оплати, є завантаженість персоналу і відповідно не висока вартість вікон. Вартість установки пластикових виробів 320 грн. 1 м.кв. Якщо ж у компанії немає роботи, відповідно монтажні бригади підвищують вартість послуг з монтажу вікон. Ми намагаємося цінувати і завантажувати своїх співробітників постійною роботою - це три.

І останній аргумент, для того, що-б були низькі ціни на вікна пластикові Київ - ми намагаємося будувати грамотну рекламну компанію. Зробити так, що-б Ви могли знайти нашу рекламу легко і доступно (на тематичних порталах) і в пошукових системах Google. І якщо оплачуємо рекламні компанії, то намагаємося все зробити, що-б вони були ефективні і доступні. А інформація, яка розташована у нас на сайті була цікава, пізнавальна, корисна, а головне зрозуміла для Вас. В результаті низькі ціни на вікна пластикові.

Ви можете самі переконатися в тому, що в нашій компанії дійсно низькі ціни на вікна пластикові Київ і передмістя

Ви шукаєте низькі ціни на вікна пластикові Київ - телефонуйте до нас !!!

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями