Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Знижки на пластикові вікна Київ

Знижки та акції в дії! Не пропустіть можливість купити дешевше! Купівля і установка пластикових вікон – захід досить витратний. Тому важливо вибрати найбільш вигідний варіант. Можна заощадити на якості, а можна отримати істотне зниження ціни за діючими програмами акцій і знижок. Компанія «4 Етаж» розробила унікальну систему зниження цін для всіх своїх клієнтів! Кожен, хто звернувся до нас отримає свій бонус.

Знижки на пластикові вікна КиївЗнижки на пластикові вікна – дисконтна картка 5%

Оформляйте замовлення в компанії «4 поверх» – і отримаєте можливість економити на перспективу! Незалежно від суми першої покупки – ви автоматично стаєте власником дисконтної картки. Вона дає можливість отримання 5% -вої знижки на кожний наступний замовлення. Зниження ціни поширюється на всі ПВХ вироби. Дешевше на 5% будуть і комплектуючі: москітні сітки, підвіконня, відливи, козирки, жалюзі і т.д. * Знижка не поширюється на монтажні, зварювальні, ремонтні роботи, пристрій укосів, післягарантійне обслуговування.

Знижки на пластикові вікна – знижка 7% для військовослужбовців та пенсіонерів

Знижка 7% для військовослужбовців та пенсіонерів вступає в дію з першого замовлення! Ми спеціально розробили цю програму здешевлення ПВХ виробів, щоб ви могли придбати сучасні вікна з суттєвою економією. Для оформлення обов’язково візьміть пенсійне посвідчення або військовий квиток. За фактом укладення договору ви моментально стаєте учасником акції, а це значить, що ціни для вас будуть значно знижені! * При отриманні максимальної знижки 7% інші акційні пропозиції стають неактивними

Знижки на пластикові вікна – знижки на віконних порталах

Якщо ви звертаєтеся в компанію «4 Етаж» через віконний портал, то за вами закріплюється право на знижку 4% або 5%. Її розмір залежить від того, з якого порталу ви перейшли на наш сайт. В даному випадку відсоток здешевлення вступає в силу відразу. * Для пенсіонерів та військовослужбовців знижка автоматично збільшується до 7%!

Знижки на пластикові вікна – компанія 4 Етаж

скидки на пластиковые окнаАкційна програма компанії «4 Етаж» діє по декільком правилам:

  • За принципом максимальної знижки. Тобто з можливих 5% і 7% ми залишаємо за вами велику – 7%;
  • Знижки не підсумовуються;
  • З безлічі варіантів – активний один. З усіх діючих акцій і знижок ви зможете скористатися тільки однією – найбільш вигідною;

Ми будуємо цінову політику так, щоб кожен клієнт мав можливість придбати якісні віконні системи за розумними, доступними цінами. Акції оновлюються! Слідкуйте за новинками компанії і не пропустіть свою можливість вигідного придбання!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями