Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Скління лоджії Київ

Скління лоджії Київ, часто доводиться стикатися з тим, що багато хто плутає лоджії і балкони. І іноді важко зрозуміти, що насправді потрібно склити. Ключова різниця в тому, що лоджія – це конструкція прямокутна яка кріпиться в несучі та огороджувальні конструкції. Вона без бічних частин. Балкони, можуть мати одну бічну частину (Г-образні) або дві бічні частини (П-подібні), при чому має значення навіть кут повороту – це впливає на вартість. Коли замовляють скління лоджії Київ, частіше використовуються розширювальні профіля зверху і з боків для утеплення лоджії в перспективі. Вони бувають від 20 мм до 100 мм по висоті, в залежності від того яка профільна система.

 

Скління лоджії в Києві, радимо вікна Rehau!

остекление лоджии КиевПри склінні лоджій в Києві – найчастіше, для цього використовують пластикові вікна Rehau. У пластиковій системі є:

  • трьох камерна система і п’яти камерна;
  • є кутові з’єднувачі на 90 градусів і на довільний кут повороту;
  • є широкий вибір розширювальних профілів 20 мм, 40 мм, 60 мм і 100 мм;

При цьому сам профіль армується армуючим профілем товщиною 1,4 мм, також обов’язково армуються всі додаткові профілі – це запорука надійності встановленої конструкції. Ну і звичайно – відмінна якість готових виробів. Перевірено.

Скління лоджії з виносом Київ

пластиковая лоджияСкління лоджії Київ, скління лоджії з виносом – це просто, надійно і недорого. Вартість лоджії з виносом відрізняється від звичайного скління за рахунок наступного:

  • додається вартість зварювання виносу 250-300 грн. - 1 м.п .;
  • збільшується вартість ще за рахунок збільшення підвіконня до 40-50 см;
  • козирка до 60 см, нащільників з боків до 25-30 см;
  • можливо ще за рахунок того, що необхідно буде робити посилення парапету, якщо він з металевих прутів;
[/ su_list]

Від себе можу сказати те, що скління лоджії Київ з виносом в нашій компанії - просто. У нас працюють досвідчені фахівці і працюємо ми надійно. Для того, щоб дізнатися скільки коштує скління лоджії в нашій компанії 4 Етаж, Вам достатньо зателефонувати в нашу компанію.

Скління лоджії Київ - віконна компанія 4 Етаж

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями