
- Перший варіант підходить для того щоб закритися від дощу і вітру. У зимовий час на такому балконі нічого не замерзне, але й тримати відкритим балкон буде прохолодно.
- Другий варіант підійде для тих, хто не планує виносити обігрівальні прилади на балкон, але в той же час хоче щоб на балконі було комфортно в зимову пору року.
- І третій варіант підійде для тих хто хоче об’єднати кімнату з балконом, тим самим додати додаткову корисну площу для своєї квартири.
Всі металопластикові конструкції, в нашій компанії, виробляються під індивідуальне замовлення і можуть бути спроектовані з урахуванням всіх побажань замовника. При проектуванні скління, одним з головних питань є вибір профільної системи. У нас представлений дуже широкий вибір профільних систем виробництва Україна, Білорусь, Польща та Німеччина. Присутні профільні системи від самих бюджетних варіантів, для скління сходових прольотів в багатоповерхових будинках, до найтепліших і енергозберігаючих вікон які встановлюють в будинку з “пасивним опаленням” або так звані ЕКО-будинки.