Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Скління в ЖК “Буча Квартал”

Остекление в ЖК "Буча квартал"Один з балконів в житловому комплексі “Буча Квартал” має нестандартну форму, в даній конфігурації використовуються еркерні труби, щоб поставити правильний радіус з’єднання частин балкона. Ми підібрали для Вас три варіанти, з безлічі можливих варіантів комплектації та конфігурації, розраховані на підставі розмірів на замовлення які вже були встановлені у Вашому ЖК.

  • Перший варіант підходить для того щоб закритися від дощу і вітру. У зимовий час на такому балконі нічого не замерзне, але й тримати відкритим балкон буде прохолодно.
  • Другий варіант підійде для тих, хто не планує виносити обігрівальні прилади на балкон, але в той же час хоче щоб на балконі було комфортно в зимову пору року.
  • І третій варіант підійде для тих хто хоче об’єднати кімнату з балконом, тим самим додати додаткову корисну площу для своєї квартири.

буча-чертеж

Остекление балконов в ЖК Всі металопластикові конструкції, в нашій компанії, виробляються під індивідуальне замовлення і можуть бути спроектовані з урахуванням всіх побажань замовника. При проектуванні скління, одним з головних питань є вибір профільної системи. У нас представлений дуже широкий вибір профільних систем виробництва Україна, Білорусь, Польща та Німеччина. Присутні профільні системи від самих бюджетних варіантів, для скління сходових прольотів в багатоповерхових будинках, до найтепліших і енергозберігаючих вікон які встановлюють в будинку з “пасивним опаленням” або так звані ЕКО-будинки.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...