Договір на пластикові вікна

Договір на пластикові вікна у компанії “4 этаж Вікно Від і До”

Договор на пластиковые окна, двери, балконы от торговой марки
Договір на пластикові вікна – ТМ “4 этаж”

Якщо Ви бажаєте затишно облаштувати свою домівку, створити усі сприятливі умови для власного комфорту, тоді Вам варто звернути увагу на цю статтю.

На сьогодні існує безліч фірм, які можуть запропонувати Вам свої послуги з установки пластикових вікон. Ми ж представляємо Вашій увазі компанію “4 этаж Вікно Від і До”, яка працює з 2009 року і користується колосальною популярністю на сучасному ринку. Головні  плюси компанії полягають у тому, що у нас:

1) Прийнятні ціни;

2) Практичність і висока якість товарів;

3) Кваліфіковане обслуговування;

У наявності є безліч товарів, різного класу. Компанія здійснює свою роботу тільки за договором (який має елементи купівлі – продажу, у свою чергу це є цивільно-правовий договір). Суть договору полягає в тому, що товар виготовляється для замовника. У момент підписання договору замовник підтверджує, що товар згідно з умовами цього договору робитиметься “на замовлення” у виробника.

Можливий варіант підписання специфікації, де вона буде реалізована в новій редакції між сторонами, стосовно якихось змін щодо постачання, а також вихідних даних товару.

Договір на пластикові вікна: на що треба звернути увагу

Важливо звернути увагу, що після підписання договору між сторонами зміни у документ вже не можуть вноситися, оскільки замовлення відразу ж вирушає в роботу. Дії, що ведуть до змін і постачання товарів, його розмірів, а також інші питання, проводяться з обопільної згоди двох сторін. Вони оформляють додаток, яких стосується безпосередньо самого договору. Безумовно, відбувається все за окрему платню.

З моменту підписання, договір вважатиметься реальним, і повністю набуде чинності. Такий договір буде дійсним упродовж тридцяти днів. Будь-які відповідні наслідки повинні будуть повністю виконані суб’єктами цього договору.

Оплата товару за договором здійснюється на підставі виставленого рахунку продавця у безготівковому порядку шляхом переказу грошових коштів або в готівковому порядку шляхом передачі готівкових коштів через довірену особу продавця.

Якщо ж Вас зацікавила ця стаття, пропонуємо Вам уважно прочитати усі моменти (які детально вказані в договорі) стосовно наших послуг. Грамотний підхід і правильний вибір – ось, що є запорукою успіху.