Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Договір на пластикові вікна

Договор на пластиковые окна в ламинацииЯкщо Ви бажаєте затишно облаштувати свою домівку, створити всі сприятливі умови для власного ж комфорту, тоді вам варто звернути увагу на дану статтю. На сьогоднішній день існує безліч фірм, які можуть запропонувати вам свої послуги з установки пластикових вікон. Ми ж представляємо вашій увазі компанію “4 Етаж Окно От и До”, яка працює з 2009 року і користується колосальною популярністю на сучасному ринку. Головні її плюси полягають у тому, що там:

  • Прийнятні ціни;
  • Практичність і висока якість товарів;
  • Кваліфіковане обслуговування;

В наявності є безліч товарів, різного класу. Компанія здійснює свою роботу тільки за договором (який має елементи купівлі – продажу, в свою чергу це є цивільно-правовий договір). Суть договору полягає в тому моменті, що товар виготовляється для замовника. У момент підписання договору замовник підтверджує, що товар згідно з умовами даного договору буде проводитися «на замовлення» в виробника. Можливий варіант підписання специфікації, де та буде реалізована у новій редакції між діючими сторонами, щодо будь-яких змін з приводу поставки, а також вихідних даних товару.

Договір на пластикові вікна, на що потрібно звернути увагу

Пластиковые окна с гарантиейВажливо звернути увагу, що після підписання договору між сторонами зміни в договір вже не зможуть вноситися, так, як замовлення відразу ж відправляється в роботу. Дії, що ведуть до змін і поставки товарів, його розмірів, а також інші питання, проводяться за обопільною згодою двох сторін. Вони оформляють додаток, який стосується безпосередньо самого договору. Безумовно відбувається все за окрему плату. З моменту підписання, договір буде вважатися реальним, і повністю вступить в силу. Такий договір буде дійсним протягом тридцяти днів. Будь-які обставини, що будуть випливати повинні будуть повністю виконані суб’єктами даного договору. Оплата товару за договором здійснюється на підставі виставленого рахунку продавця в безготівковому порядку шляхом переказу грошових коштів або в готівковому порядку шляхом передачі готівкових коштів через довірену особу продавця. Якщо ж Вас зацікавила дана стаття, пропонуємо Вам уважно прочитати всі моменти (які детально вказані в договорі) щодо наших послуг. Грамотний підхід і правильний вибір – ось, що є запорукою успіху.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...