Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Гарантійний талон

Гарантийный талон на пластиковые окнаГарантійний талон – це документ, який забезпечує гарантію на той чи інший товар. Вона починає діяти з моменту покупки / установки. Власне кажучи починається гарантійний термін. При покупці габаритних і так сказати не дешевих товарів нам постійно доводиться чути про «гарантійні талони» Що ж це таке і яку роль вони відіграють на сьогоднішній день. На сучасному етапі розвитку торгівлі і бізнесу, ви можете з легкістю придбати будь-який товар, в будь-якому місці і досить-таки швидко. Здійснювати такі операції можете як через магазини, в інтернеті. У даній статті мова піде про «гарантійні талони», як один з основних способів захисту власних прав. Розглянемо більш детально основні моменти і умовно поділимо на два розділи: Під час такого періоду покупець, який встановив недоліки може звернеться до продавця з питаннями про обмін або ж ремонт такого товару. Також, за час гарантійного терміну виробник, повинен забезпечити стабільність якісні даних товару.

Гарантійний талон на вироби ПВХ, що важливо?

В цілому гарантія прописується в договорі купівлі-продажу або ж гарантійному талоні. Тут варто запам’ятати кілька моментів, які можуть стати цінними для вас:

  • Під час покупки обов’язково повинно бути вказано місце, дата, і підпис продавця.
  • У випадку несправності того чи іншого товару вказується термін дії гарантійного ремонту.
  • Також продавець, повинен встановити свій зразок такого «гарантійного талону» на сайті.

Гарантийный талон на ламинированные окнаВарто не забувати про те, що саме правильно заповнений гарантійний талон є запорука того, що придбаний вами виріб або ж товар буде відремонтовано безкоштовно. Таким чином – гарантійний талон основним і найбільш істотним критерієм, при укладанні будь-яких угодах. Це основний документ, що надає можливість на гарантійне обслуговування придбаних продуктів. Якщо ж гарантійний талон буде втрачено, то для відновлення необхідно звернутися в офіс з оригіналом договору і паспортом. У другому розділі, варто звернути увагу, на цінність, як уже вище розповідалося «гарантійних талонів» в нашій компанії «4 этаж Окно От и До». При реалізації поставлених перед нами завдань ми виступаємо гарантом якісної роботи, щодо товару, поставленого договором купівлі – продажу. Термін гарантійного терміну встановлюється:

  • з моменту поставки товару
  • з моменту установки товару.

Зверніть увагу, гарантія поширюється тільки в тому випадку, якщо товар буде оплачений в повному обсязі, встановлений продавцем, за певною адресою, яка вказується в договорі, якщо ж товар буде сплачений не до кінця, то дія гарантії недійсна! Ми відповідаємо за наш товар, і ми гарантуємо нашим покупцям захист всіх їх прав при використанні наших послуг. Маючи гарантійний талон – ви маєте спокій в тому, в випадку непередбачених обставин закон буде на вашому боці, і ваші права будуть захищені.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...