Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Акт поставки вікон

акт поставки оконВибираючи пластикові вікна, дуже важливо зважити і розглянути всі моменти, які можуть виникнути. У даній статті буде описуватися «Акт поставки вікон», що дасть вам більш широку інформацію, а також ви зможете бути більш впевнені в купленому вами товарі. При покупці товарів, дуже важливо не тільки їх якість і матеріал, а й поставка їх від постачальника безпосередньо до замовника. Як тільки відправляється запит на виготовлення, а також саму доставку пластикових вікон, замовнику потрібно правильно приймати готовий товар. Дуже важливо, що б розміри, а також конструкції повністю збігалися з тим, що було замовлено раніше, уважно подивитися чи немає будь-яких дефектів, таким чином перевірте цілість. В доставленому товарі не повинно бути подряпин, відсутні запотівання на склопакетах, а також легке відкривання створок. Після того, як ви особисто подивилися працездатність таких вікон, і не виявили недоліків, можете сміливо підписувати «Акт поставки вікон».

Акт поставки вікон «як основа» будь-якої співпраці

Що являє собою даний акт? Це двосторонній документ, який оформляється між замовником і постачальником. Його мета – це можливість показати ситуацію в дійсності і зафіксувати її. Підписуючи акт, замовник підтверджує те, що роботи вже завершені, що у нього немає претензій, і таким чином умови договору вважаються виконані виконавцем. Є момент, коли замовник може бути не згоден, тоді він самостійно записує свої претензії, видрукуваний текст перекреслюється, і сам же покупець повинен описати недоробки. При підписанні акта, один примірник обов’язково повинен залишатися у замовника. На сьогоднішній день, багато хто боїться підписувати акт, так, як вважають, що у випадку ремонту або ж щодо обслуговування ним зможуть відмовити.

пластиковые окна доставкаТо не виникало б проблем, споживач повинен знати основні моменти, зазначені в документі від ©4 Этаж:

  • Номер такого договору, який підписаний між продавцем і покупцем товару.
  • Опис площі конструкцій, як всього повністю виробу, так і його окремих елементів.
  • Опис, детальна характеристика, а також форма всіх деталей, що складають одне ціле.
  • Важливо говорити, про конфігурацію конструкцій.
  • Можуть і вказувати додаткові елементи (наприклад, москітні сітки, або ж підвіконня) .В випадки їх опису, постачальник повинен описувати кількість, форму.
  • Ну і основним моментом є сума, дата коли був підписаний акт, підпис і печатку компанії, що здійснювала роботи і поставки пластикових окон. При підписанні акту встановлюється термін гарантійного обслуговування і сама гарантія.

Зверніть увагу, підписання таких актів, не є простою формальністю, а можливість захистити свої права, у випадку виникнення непередбачених ситуацій.

Підсумувавши інформацію хотілося б ще раз звернути увагу покупців на те, що дуже важливо уважно ознайомиться з актом поставки (всіх зазначених пунктів), щоб уникнути будь-яких розбіжностей з постачальником. Що б не робити поспішні рішення, грамотно підходите до ситуації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...