Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Пластикові вікна з фрамугою Київ

Пластикові вікна з фрамугою Київ

Пластикові вікна з фрамугою КиївВікна в архітектурі – як перша скрипка в оркестрі. Це світло, комфорт, важливий акцент в дизайні. Вікна «в підлогу», незвичайні великі рами надають будівлям неповторну індивідуальність. Саме для таких нестандартних рішень і застосовуються фрамужні конструкції. Актуальні вони при реставрації старих будівель, заміну вікон в будинках, де отвори спочатку мають великі розміри, в новобудовах.

Що таке фрамуга? Це горизонтальна верхня частина вікна з висотою 1800 мм і більше.

Як виглядає вікно з фрамугою? Воно має вигляд вікна з поперечним відсіком у верхній частині. Фрамуга може бути прямокутної, в формі арки, трапеції, багатокутника. Нижня віконна панельстандартная: двостулкова або Багатостулкові в залежності від ширини вікна.
Особливості конструкції. Фрамуга може бути глуха або відкривна. Закритий варіант цього відсіку має невеликий мінус – він важкодоступний для догляду.

Енергозбереження в склопакеті В ПОДАРУНОК !!!

 

Пластикові вікна з фрамугою Київ – вибір ПВХ систем

Вибір профілю для такого вікна залежить від призначення і бюджету.

Пластиковые окна с фрамугой от ТМ
Пластикові вікна з фрамугою REHAU
 • Для службових приміщень раціонально використовувати тип економ. Найдешевший – український Imperial (Імперіал) з хорошими якісними характеристиками. Відмінно підійде адаптований під вологий клімат Osnova (Основа).
 • Якщо мова йде про квартиру з високими вікнами, то спробуйте профіль WDS (ВДС) або OpenTeck (опентек). Це перспективні ПВХ системи вітчизняного виробництва. За помірні гроші ви отримаєте надійне рішення. Асортимент дозволяє вибирати.
 • У разі, коли вікна з фрамугою в Києві виконують декоративну роль, краще підібрати більш якісні варіанти. Ім’я фірми теж має значення. Профіль Rexau (Рехау), Salamander (Саламандра) на піку популярності в бізнес будівництві. Якість і модельний ряд задовольняє навіть самим завищеним вимогам.
 • Для реставрації старовинних історично-цінних будівель користуються попитом ПВХ системи Саламандра або Decco (Польща).
 • У квартири і офіси прекрасно впишеться профіль Veka. Спільне виробництво Німеччини і України гарантує надійність і функціональність за розумну ціну.

Пластикові вікна з фрамугою відео ™ 4 Поверх

Пластикові вікна з фрамугою Київ ціна

Вартість вікна з фрамугою залежить від декількох показників:

 • розмір вікна;
 • вид ПВХ системи;
 • конструктивні особливості;
 • тип фурнітури;
 • дизайн.

Фрамуга може використовуватися як самостійна конструкція. Зазвичай їх застосовують для освітлення напівпідвальних приміщень або провітрювання складських, господарських споруд. Вартість такої фрамуги буде приблизно дорівнює ціні стулки аналогічних розмірів.

Глуха конструкція дозволить заощадити. А откривная додасть функціональності. Верхнє провітрювання не створює протягів, виключає доступ дітей в силу висоти розташування. Надбавка до ціни має сенс.

Декоративні фрамуги у вигляді арок, багатокутників, з вітражним наповненням або фігурними вставками, безумовно, коштують дорожче. Витратна частина включить дизайнерську розробку, складність виконання, додаткові матеріали

Де дешево купити пластикові вікна з фрамугою Київ – віконна компанія 4 поверх

Пластикові вікна Rehau (Рехау) з фрамугою
Пластиковые окна Rehau с фрамугой

Цінова політика Компанії «4 поверх» дозволяє її клієнтам заощаджувати не тільки при покупці вікна, але і за фактом його установки.

Низькі ціни на тлі високої якості досягнуті завдяки таким напрацюванням:

 • довгострокові партнерські взаємовідносини з заводами-виробниками дали свій бонус у спочатку вигідних закупівельних цінах
 • мінімальні націнки відправляють якісні ПВХ системи прямо в руки покупців;
 • широкий асортимент вітчизняного та імпортного продукту відкриває широкі можливості вибору;
 • акції та система знижок при покупці;
 • пакет безкоштовних послуг при установці: заміри, консультаційний супровід, доставка.

Вікна з фрамугою, особливо з елементами декору, досить складні по конструкції, виготовлення, встановлення. Займатися такими проектами можуть виключно професіонали.

Компанія 4 поверх в Києві – це надійність, підкріплена гарантією, естетика, створена майстрами і ваш спокій, забезпечений правильним вибором!

Віктор Гуменюк

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями