Москітні сітки Київ

Москітні сітки Київ, Петрівське, Вишневе, Боярка, Крюківщина

Москитные сетки Киев с установкой по 220 грн/шт.
Москітні сітки Київ

Багато Замовників при замовленні пластикових вікон, москітні сітки, вірніше їх купівлю, відкладають на потім. Хтось унаслідок несезонності (роблячи замовлення восени, взимку), хтось унаслідок ремонту в квартирі, будинку (поки закінчитися ремонт, сітка буде вже не придатна, та і чи буде взагалі). Що цілком реально.

Сама сітка складається з алюмінієвого профілю, сітки фіброглас, що вкачана в алюмінієвий профіль, гумового ущільнювача, кріплення в чотирьох місцях по висоті і двох пластикових утримувачів. Сітка має натяжку рівну по площині.

І ось прихід весни нагадує Вам, про те що потрібно замовляти москітні сітки Київ.

Купить москитные сетки в Киеве - оконная компания
Москітні сітки Київ з установкою

Замовити москітні сітки у Києві

Зробивши дзвінок до нас, Вам досить просто залишити адресу і контактний телефон для заміру і обумовити слушний час для заміру. Після цього, до Вас передзвонює менеджер-замірник і домовляється на точний час. При замірі необхідно надати доступ до вікна, щоб майстер міг нормально зняти розміри (по висоті і по ширині). І оформляє договір на купівлю у Вас на місці.

Установити москітні сітки можна тільки на пластикові вікна!

Москитные сетки Синакс от компании
Москітні сітки Синакс

Різниця в тому, що сітка спочатку була сконструйована під вироби ПВХ, тому її встановити на старі дерев’яні вікна не можна. Тому при виїзді на замір менеджер Вас запитує, на які вікна потрібні сітки. Ми встановлюємо тільки на металопластикові вироби.

Москітні сітки розділяють на два види:

  • внутрішньоотвірні(“Анвіс”);
  • зовнішні (“Синакс”);

Широке поширення мають сітки “Анвіс”, вони встановлюються усередині пластикового вікна, кріпляться на бічну частину рами за допомогою металевих кріплень, і Ви самі можете їх знімати і ставити назад.

Сітки “Синакс” використовувалися раніше, 2-3 роки тому, їх встановлюють ззовні, кріплять на зовнішню частину пластикового профілю вгорі і знизу, і приловчившись, Ви зможете зняти і встановити їх на вікна. При цьому в пластиковий профіль треба угвинчувати саморізи, що багатьом Клієнтам не подобається. Також зовнішні кріплення часто ламаються, і їх треба міняти за додаткову плату.

наши гарантии

Гарантия качество изделий

Гарантия качество монтаж

Гарантия лучших условий покупки

Гарантия соблюдения сроков

Гарантия на 5 лет обслуживания

Москитные сетки внутрипроёмные АНВИС - компания
Сітки Москітні Анвіс

Ціни на москітні сітки Київ, Вишневе, Боярка, Крюківщина, Петрівське

Для зручності розрахунку і для Клієнтів ціна на москітні сітки Київ, Крюківщина, Петрівське, Вишневе, Боярка – 180 гривень за 1 м.кв.

Для оформлення договору досить 100 % передплати, москітні сітки Київ ми робимо за один-два дні.