Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Вікна Veka у Києві

Вікна Veka у Києві недорого

Вікна Veka у Києві

Призначення віконних систем Veka – стати надійним і красивим бар’єром між вуличними примхами погоди і домашнім теплом та затишком. Задоволені якістю, власники цих віконних систем з упевненістю говорять: “Якщо вікна, то тільки VEKA, і ніякі інші”.

Вікна, зібрані з профілю Века, ніколи не позиціонувалися як дешеві або бюджетні, але коли матеріальні витрати окупляться найвищою якістю виробу, потім дякуватимете собі за те, що не стали економити на цьому. Для довідки, дочірня компанія “Века Україна” є частиною глобального концерну “Veka AG”, що розташовується у Німеччині.

Окна Veka - остекление балконов в компании
Вікна Veka на балконі

Продукція цього масштабного концерну представлена ПВХ профільними системами для складання вікон і дверей, відома у більш ніж 40 країнах світу, а з 2006 року і в Україні.

Вікна Veka у Києві – концерн Veka належить до лідерів з розробки і виготовлення вікон і дверей з ПВХ. Компанія Века виникла у 1948 році в Німеччині. Окрім основного заводу в Німеччині, сьогодні успішно функціонує мережа дочірніх виробничих цехів в різних країнах світу. Зокрема в Україні, в Калинівці. Усі дочірні компанії Века, що входять в концерн, перевіряються контролем якості головного офісу з Німеччини і випускають вироби, що відповідають єдиному стандарту якості.

Український завод з виготовлення профілю Века, розташований біля Києва в с. Калинівка, робить профіль відмінної якості. Вікна Века з цього профілю можна використати у будь-яких кліматичних зонах.

Ми можемо з упевненістю Вам сказати, що варто купити вікна Veka у Ваш дім.

Вікна Veka у Києві – технічні характеристики систем

Veka EvrolineVeka Softline

Вікна Veka у Києві – профіль Veka Evroline

Це стандартна профільна система матового білого кольору, що підходить практично для будь-яких цілей скління.

Пластиковые окна Veka Euroline в Киеве - оконная компания
Вікна Veka Euroline
 • Стабільна трикамерна система профілю шириною 58 мм у поєднанні із склопакетом завтовшки до 32 мм гарантовано забезпечує необхідну і достатню теплоізоляцію приміщення;
 • Опір теплопередачі з урахуванням вже встановленого армування рівний 0,65 м2С/Вт і відповідає 3 класу згідно з нормами і ДСТУ.
 • Пластиковий профіль посилюється сталевим оцинкованим армувальним профілем замкнутого контуру завтовшки 1,5 мм;
 • Можлива комплектація чорною або сірою гумою ущільнювача. Є 2 контури суцільного ущільнення в рамі, стулці, ущільнення фальца;
 • Ширина рами + стулки у типовому варіанті дорівнює 113 мм.
 • Висота фальца – скошеної внутрішньої сторони стулки рами дорівнює 18 мм;

Ці євровікна здатні витримувати перепади температури, сильні морози, високу вологість і вітрові навантаження. Продукція “Veka” має всі сертифікати відповідності ДСТУ.

Вікна Veka у Києві – профіль Veka Softline

П’ятикамерні профільні системи давно вже вважаються класикою віконного жанру в європейських країнах. До таких же стандартів прагне і Україна, саме цим обумовлена висока популярність профілю Века Софтлайн серед українських споживачів. У системі є усе необхідне для хорошого утеплення на зиму, а саме:

Пластиковые окна Veka Softline - интернет магазин окон
Вікна Veka Softline
 • Монтажна ширина, що дорівнює 70 мм, дозволяє встановлювати дуже теплі двокамерні склопакети шириною до 42 мм!
 • Збільшена до 3 мм товщина зовнішньої пластикової стінки вікна свідчить про найвищу міцність і прекрасні теплоізоляційні властивості цієї профільної системи;
 • Завдяки таким хорошим технічним характеристикам, опір теплопередачі з урахуванням армування рівний 0,83м2С/Вт, що відповідає першому класу за нормами ДСТУ або класу А;
 • У рамі і стулці є суцільний контур ущільнення, ущільнення фальца. Можливий вибір гуми ущільнювача сірого кольору;
 • Ширина у світловому отворі рами і стулки (стандартний варіант) дорівнює 118 м. Висота фальца – 21 мм;
 • прямокутний штапик;

До корисних особливостей системи можна віднести протипиловий шнур, який міститься у нижній частині рами для запобігання проникненню бруду і пилу у профільні пази.

Купити вікна Veka у Києві у віконній компанії 4 этаж

Ми бажаємо Вам вдалого вибору і хочемо лише додати, що Veka – це навіки!

Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...