
Підвіконня ПВХ може бути різних розмірів і фактур. У цій статті ми з вами розглянемо пластикові підвіконня, якими найчастіше комплектуються алюмінієві склопакети.
Підвіконня для пластикових вікон – переваги пластикових підвіконь
- Широка колірна і фактурна гама. Білий колір – це, звичайно ж, найпоширеніший, але далеко не єдиний варіант оформлення. Підвіконня можуть бути зроблені з імітацією багатьох натуральних матеріалів (камінь, дерево), мати кольору будь палітри (навіть чорний), щоб вписати їх в ваш інтер’єр і зробити його більш органічним. Зазвичай колір і фактуру вибирають під аналогічні у віконного профілю або керуються особистими естетичними уподобаннями. Як правило, матеріал підвіконня і вікна повинні збігатися, хоча допускаються варіанти, наприклад, підвіконня з цього каменю + пластикові вікна.
- Довжина і глибина під конкретно ваше вікно. При установці вікон відразу ж підбирається відповідна довжина і глибина. У нових будівлях встановлюються в основному стандартні розміри, а для старих будинків можна замовити будь-який розмір індивідуально.
- Низька теплопровідність. На відміну від металу або каменю, ПВХ підвіконня приємний на дотик, не забирає тепло з навколишнього атмосфери, на нього зручно сперся. Правда, щоб уникнути некрасивих плям на його поверхні і температурної деформації, небажано на нього ставити щось гаряче (наприклад, каструлю тільки з плити). Холод, навпаки, не завдає йому шкоди.
- Не вицвітає з часом. Правда, це твердження стосується тільки до якісних і більш дорогим моделям. Дешеві варіанти з часом жовтіють (білі) і вицвітають (фактурні або кольорові).
- Не вбирають запахи, воду. Весь догляд полягає в тому, щоб протирати ганчірочкою, коли вам це буде зручно.
- Не гниють і не розтріскуються. На відміну від дерева, яке гниє, і яке може через десяток років перестати бути естетично рівним (що абсолютно реально, враховуючи, що підвіконня часто знаходиться під впливом повітря з вулиці і піддається перепадам температури і вологи), пластик – це вічний матеріал. Навіть камінь може потріскатися або розбитися від випадкового удару, але не пластик
- Створюють естетичну закінченність завдяки 90 ° куту з вікном, роблячи геометрію приміщення більш досконалою.
- При правильному монтажі не допускають повітрообмін з вулицею.
Поряд з перевагами, самий їх головний недолік – це нестійкість до подряпин. Тому забороняється їх мити абразивними засобами і металевою мочалкою і, звичайно ж, не можна шкребти ножем. Навіть якщо на них нанесена плівка elesgo, все одно ставитеся до них з акуратністю.
Монтаж підвіконня у києві відео ™4 Этаж
Будова підвіконня з ПВХ
Підвіконня з ПВХ складаються з зовнішніх стінок, внутрішніх порожнистих камер і ребер жорсткості. Якщо вони покриваються плівкою, яка робить їх вигляд близьким до природних матеріалів або просто кольоровим, то така плівка, як правило, складається з шарів:
- декоративний папір
- просочення
- основне покриття
- покривний шар
- зовнішня частина плівки.
Підвіконня бувають з схилом (так званим Капінос) або без. Його профіль може бути різним: з прямими, зрізаними або округленими краями. Якщо бічного покриття немає, то ставляться спеціальні пластикові заглушки збігається профілю.
Види пластикових підвіконь
Як уже згадувалося, покриття підвіконь, виготовлених з ПВХ, можуть бути різними: матовими, глянсовими, повністю рівними або фактурними, білими або забарвленими. Для додання їм кольору або фактури відбувається наклеювання плівки, додатково володіє протівогрязевой і водовідштовхувальним функцією. Ви самі вибираєте, що вам підходить. Головне тут – це поєднання матеріалу вікна і підвіконня.
Огляд марок підвіконь ПВХ для вікон
- Open teck. Мають базовими якостями підвіконь. Найбільш популярна марка на ринку через свою дешевизну. При виробництві використовується недороге обладнання, тому підвіконня Опентек можна охарактеризувати як «середній +». Найкраще поєднання ціни та якості.
- Підвіконня Данке. Виріб класу «преміум». Має акрилове глянсове покриття, додатково покривається плівкою Elesgo для підвищення стійкості до подряпин. Продукція дуже добре виглядає, стійка й довговічна.
- Plastolit. Це той же Open teck, тільки інша торгова марка, з поліпшеними характеристиками. Більш товсті і щільні вироби покриваються плівкою Elesgo, як і Danke, для додання додаткової поверхневої захисту. Багато хто вибирає Plastolit за їх характерний округлений кут, що робить їх приємніше і безпечніше в експлуатації. Також при виборі кольору «під камінь», ця округленность робить їх справді схожими на підвіконня з натурального каменю.
- Crystalit. Підвіконня кристалів можна назвати повним аналогом Plastolit. Виробництво – Латвія. Ці торгові марки конкурують між собою в тій же споживчої ніші.
- Ganz. Можуть виконуватися із закругленими краями лівого і правого кутів, що надає виконанню естетики. Основа – це не ПВХ, а вологостійка фанера, яка покривається дуже міцною плівкою з акрилу. Відрізняються значним терміном гарантії – до 15 років. Замовити пластикові підвіконня можна в білому і інших кольорах.
- Kraft. Підвіконня Крафт виконується в основному з декором під дерево. Споживчі характеристики аналогічні Crystalit і Plastolit.
Замовити підвіконня для пластикових вікон?
Пластикове підвіконня купити в нашому інтернет-магазині дуже легко:
- визначитеся з потрібними вам розмірами або викличте майстра на замір;
- виберіть матеріал, колір, фактуру;
- внесіть свої дані, вкажіть адресу, і ми з вами зв’яжемося найближчим часом.
Установка підвіконь у Києві – відео ™4 Поверх Вікно Від і До