Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Вікна Rehau Brillant-Design Київ – ціни в 4ETAG®

 

Окна Rehau Brillant-Design Киев - цены в 4ETAG®Вікна Rehau Brillant-Design – це справжня німецька якість і неординарність. У нашій компанії “4 Поверх Вікно Від і До” всім Клієнтам яких цікавить лінійка профільних систем Рехау, в основному, ми пропонували дві профільні системи – це Rehau 60 (трикамерна система) і Rehau Euro 70 (п’ятикамерна). Стереотип “навіщо платити більше”, стосовно профільної системи Rehau Brilliant-Design, торкнувся і нас. У мене дійсно склався певний стереотип, по-поводу »не дешевою” ціни на вікна Rehau Brillant-Design. Однак відзначаючи існуючий інтерес на вікна Rehau Brillant-Design в Києві і передмісті, я проаналізував співвідношення цін на ці пластикові вікна і зробив для себе висновок – не так уже й “платити більше” потрібно, я б навіть сказав – зовсім не більше.

Все більше Клієнтів крім установки енергозберігаючих вікон хочуть отримувати естетичну насолоду від зовнішнього вигляду металопластикових вікон. І саме профільна система Rehau Brillant-Design відмінно допомагає в цьому. І на вікна пластикові Rehau, Ви отримуєте оригінальні віконні ручки Hoppe Bogota ПОДАРУНОК !!

Ціни на вікна Rehau Brillant-Design

Монтаж пластикових конструкцій на відео ™4 Этаж

Купити вікна Rehau Brillant-Design Київ в компанії 4 Етаж

окна rehau brillantТерміни виготовлення на дані вікна ні чим не відрізняються від стандарту, і становить 3-4 робочих дня. Запускаємо замовлення також при наявності передоплати в розмірі 70%. Послуга виміру вікон йде безкоштовно за умови укладення договору на місці або в офісі, якщо Ви хочете отримати послуги зморщок і ставити вікна самостійно, то виїзд коштує 70грн по Києву. Але чимало важливе, це гарантія на вікна. За умови нашого монтажу Ви отримуєте гарантію на конструкції, склопакети і фурнітуру – 5 років. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно в першій половині дня, на заздалегідь обумовлений день і час. Зателефонувавши за нашими телефонами, Ви можете отримати консультацію з профільних систем Rehau, для того, що-б зрозуміти в чому у них різниця, яка з профільних систем підійде саме Вам. І підібрати варіант монтажу пластикових вікон, особисто я до даної профільної системі рекомендую Евромонтаж пластикових вікон

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями