Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Замір металопластикових вікон Київ

Замер металлопластиковых окон Киев - оконная компания

І так, замір металопластикових вікон Київ, Ви викликали замірника в нашій компанії. Я постараюся Вам розповісти як все буде проходити, я сам працював замірником вікон ПВХ кілька років, тому легко зможу розповісти про замір вікон все. Для того, щоб зробити замір Вам потрібно надати вільний доступ до старого вікна – прибрати все з підвіконня (вазони, книжки, сувеніри) адже замірнику обов’язково потрібно відкрити вікно, щоб зняти розміри вікна на вулиці по висоті і по ширині. Це основні параметри від яких потрібно відштовхуватися для розрахунку розмірів металопластикового вікна.

  • Я завжди звертав увагу на
   матеріал несучих стін (цегла, залізобетон, дерево), адже в залежності від матеріалу стін існують різні “четвертого” (це елемент в несучої конструкції, який захищає від прямого проникнення холоду в будинок).
  • До існуючого розміру по ширині, як правило додається від 3 до 6 см, по 1,5-3 см в кожну сторону, при цьому важливо враховувати, що пластиковий профіль має висоту 6 см і всі ці шість сантиметрів запускати в чверть не треба, як правило заводять в чверть від 1,5 см до 4 см. По висоті також  в верхню чверть потрібно заводити вікна ПВХ на 1,5 см-3 см.
  • Після цього потрібно зняти внутрішні розміри вікна, також по висоті і по ширині, як на картинці. При цьому, висота самого вікна на 3 см робиться менше, тому що знизу вікна ставлять підставочний (транспортувальний, базовий) профіль. По-перше для транспортування вікна, навантаження, вивантаження, щоб нижня частина виробу не “страждала” і по-друге до підставного профілю кріплять зовні відлив, а з внутрішньої сторони підвіконня. АЛЕ, в більшості випадків вікно ПВХ знизу встановлюють прямо на підставу, тому зазори на піну внизу не роблять.
  • У будь-якому випадку за місцем потрібно, крім усього перевірити геометрію отвору по ширині і по висоті. І чим більше розбіжність в розмірах геометрії прорізу, тим більше потрібно робити зазори під піну. Адже якщо чверть нерівна, а вікно рівне, то встановити виріб за рівнем і по схилу можна тільки маючи запас в зазорах.

Замір металопластикових вікон Київ – виклик замірника

Після цього, саме ВАЖЛИВЕ – це з’ясувати з Вами яке вікно Ви хочете:
– яка частина вікна буде відкриватися, одна або дві і в який бік;
– який пластик Ви хочете (профіль ПВХ);
– який склопакет Ви хочете вибрати (однокамерний або двокамерний – по теплоізоляції і по шумоізоляції);
– яка фурнітура, Вас більше цікавить;
– який підвіконня Ви хочете (по глибині і за якістю Опентек (Україна) або Данке (Бельгія));
– і які комплектуючі Ви ще хочете (сітки москітні, відливи, жалюзі, укоси);
– відновлення укосів після монтажу, наші фахівці чи ні;
– і на коли Ви хочете і ми зможемо зробити установку металопластикового вікна;

Замовити замір металопластикових вікон Київ – компанія 4 Етаж

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...