Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Вікна Бориспіль

Кожен з нас завжди приходить до того, що йому дуже хочеться щось поміняти в своїй квартирі або будинку в Борисполі. Ремонт затівати клопітно, тому як правило одним з перших змін може стати заміна старого вікна, балкона або балконних дверей на пластикові вироби. Ми пропонуємо великий асортимент пластикових профілів. Є ПВХ профілю виробництва Україна:
пластиковые окна Борисполь

  • профіль “WDS Galaxy” (трикамерний);
  • профіль “WDS 5S” (чотирьох камерний);
  • профіль “Almplast” (трикамерний);

Є пластикові системи виробництва Польщі та Німеччини:

  • система “DECCO” (чотирьох та шести камерна);
  • система “Rehau” (трьох і п’яти камерна);
  • система “Salamander” також (трьох і п’яти камерна);
  • система “Veka” (3-х і 5-ти камерна);
Всі системи гарні, кожна по своєму, у кожної є сильні і слабкі сторони. Одне можна сказати точно, ми Вам пропонуємо пластикові вироби, які встановлювали собі, своїм родичам і друзям.

Що ще важливо знати, перш ніж, замовити вікна Бориспіль?

Перше, це фурнітура, бажано Австрія, Німеччина, можна встановлювати і Турецьку фурнітуру. Головне, щоб при оформленні замовлення Вам про це сказали, фурнітура німецька та австрійська коштує дорожче, в середньому на 50 грн за один комплект відкривання, ніж турецька.

 

армирующий профильДруге, це товщина армування. Всередину пластикового профілю встановлюють сталевий, оцинкований, армуючий профіль. Ключовим моментом є його товщина. У різних системах встановлюю армування різної товщини від 1,5 мм до 1,2 мм. При прорахунку ми акцентуємо увагу на тому, якої товщини армуючий профіль. Якщо армування менше 1,2 мм це не зовсім добре, м’яко кажучи. Конструкція з тонкостінними армуючими профілями легша по вазі і її важче нормально закріпити в отворі при установці. Третє, це кваліфікація співробітників. Про це може скластися враження в розмові по телефону при попередньому прорахунку, також при вимірі пластикових виробів, ну і звичайно при установці вікна.

Вікна Бориспіль, засклення балконів від компанії 4 Етаж

Після попереднього прорахунку можна переходити до активних дій, оформлення замовлення. Вам необхідно залишити Вашу адресу і контактний телефон (мобільний), для зв’язку з Вами або менеджера замірника, при замовленні з установкою, або менеджера-консультанта для оформлення замовлення без установки. У будь-якому випадку Ви можете оформити договір і внести передоплату за договором на місці. Передоплата становить 70% від загальної вартості. Термін виготовлення від 3 до 5 робочих днів. Гарантія на вироби встановлені нашою компанією 5 років. Телефонуйте. Пишіть. Чекаємо Ваших дзвінків і листів.

Замовити вікна Бориспіль

Дізнатися розцінки на конструкції не відображені в наших прайс-листах завжди можна зателефонувавши за нашими телефонами

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...