Пластикові вікна WDS ВДС Київ

Пластикові вікна WDS (ВДС) Київ – це оптимальний вибір за розумну ціну

Пластикові вікна WDS (ВДС) на любий смак і можливість - компанія "4 етаж"
Пластикові вікна WDS

Українські металопластикові вікна WDS набувають серед наших покупців все більшої популярності завдяки високій якості, відповідної європейським стандартам, і досить низькій ціні у порівнянні з імпортними аналогами. Такі вікна мають прекрасний зовнішній вигляд, але не це головне.

Вони будуть зберігати тепло Вашої оселі взимку і прохолоду – влітку довгі роки, не вимагаючи практично ніякого догляду за собою протягом цього часу. Щоб задовольнити різноманітні споживчі запити, вікна ВДС представлені широким модельним рядом, який буде розглянуто далі в статті.

Пластикові вікна WDS — профільна система wds millenium

Вибираючи пластикові вікна WDS (ВДС) Київ ціни, варто окремо згадати про нові і найдешевші вікна даної торгівельної марки — wds millenium. Це трьохкамерна профільна система зі зменшеною до 2,55 мм товщиною зовнішньої стінки і чорним ущільнювачем, яка вагомо змінена конструктивно, але зовні – повний аналог ВДС 404. Ширина профілю стандартна – 60 мм. Але справедливості заради варто зазначити, що для складання вікон  на заводі використовують ті ж самі комплектуючі (армування, фурнітура, склопакети), що і для збірки більш дорогих вікон.

оформите заявку на бесплатный замер ваших окон
На странице указаны цены на 09.11.2018 г С УСТАНОВКОЙ!ПрофильСтеклопакет однокамерный(2 стекла)Стеклопакет двухкамерный(3 стекла)


Двухчастное металлопластиковое окно, с одной створкой — ширина 1100 мм и высота 1400 мм, с подоконником «OpenTeck» 250 мм — 1200 мм, белым отливом 150 мм — 1150 мм, установка окна.
WDS Galaxy3 190 грн.3 470 грн.
WDS 4003 340 грн.3 610 грн.
WDS 5003 530 грн.3 770 грн.
WDS 7 series3 690 грн.3 920 грн.
 На странице указаны цены на 09.11.2018 г С УСТАНОВКОЙ!ПрофильСтеклопакет однокамерный(2 стекла)Стеклопакет двухкамерный(3 стекла)


Трехчастное металлопластиковое окно, с одной створкой - ширина 1800 мм и высотой 1400 мм, с подоконником "OpenTeck" 250 мм - 1900 мм, отливом белым 150 мм - 1800 мм и установкой окна.
WDS Galaxy4 190 грн.4 680 грн.
WDS 4004 360 грн.4 850 грн.
WDS 5004 670 грн.5 100 грн.
WDS 7 series4 850 грн.5 270 грн.

Пластикові вікна WDS — профільні системи WDS-404 та WDS-505

Пластикові вікна WDS засклення балконів від компанії "4 єтаж"
Пластикові вікна WDS — засклення балконів

Ми хочемо розглянути ці профілі разом, тому що незважаючи на відмінності в технічних характеристиках між ними, вони є найбільш затребуваними серед наших покупців. При першому погляді на них відразу ж помітні відмінності у їх зовнішньому вигляді.

ВДС 404 — це економний варіант середнього цінового діапазону, має прості прямі лінії у дизайні, щоправда, на всьому іншому розробники економити не стали. Вікна ВДС 404 мають відмінний 4-камерний конструктив з міцною 3 мм зовнішньою стінкою и монтажною шириною 60 мм. Цей профіль відносять до класу А, що говорить про його міцність. Для герметизації використовується сірий TPV- ущільнювач, є можливість встановлювати двокамерні склопакети до 32 мм з товщиною скла 4 мм. Розробники також збільшили висоту стулки до 85 мм, що дозволяє її використовувати у якості дверей.

ВДС 505, зберігаючи в собі весь технічний конструктив 404-ї профільної системи, виділяються відмінним дизайном заокругленої форми, збільшеним до п’яти числом камер, підвищеною жорсткістю і міцністю завдяки покращеному армуванню і, як наслідок, користуються великим попитом серед наших покупців. Пластикові вікна WDS (ВДС) Київ 505-ї серії мають такі технічні особливості: п’ять камер в профілі, монтажна ширина 70 мм, товщина стінки складає 2,7 мм, сумісні склопакети 24, 32 або 38 мм, сірий TPV– ущільнювач. Ширина напливу збільшена до 17 мм, що зроблено для підвищення опору вітровим навантаженням і для покращання естетичного вигляду вікна.

Профільні системи WDS-400 та WDS-500 є спрощеними, і як наслідок, більш бюджетними аналогами 404-ї та 505-ї систем. ВДС 500 комплектується виключно сірим TPV- ущільнювачем. Профільна конструкція ВДС 400 відрізняється від ВДС 404 зменшеною до 2,7 мм товщиною зовнішньої пластикової стінки, за рахунок чого покупці мають можливість купити пластикові вікна WDS (ВДС) Київ ще дешевше.

Пластикові вікна WDS — профільна система WDS 8 series

Пластикові вікна WDS 8 series - компанія "4 єтаж"
Пластикові вікна WDS 8 series

Така профільна віконна система створена для вікон нового покоління і призначена для тих людей, хто особливо стурбований питаннями енергозбереження. Вона ідеально підходить для енергоефективних будинків, бо зберігає в декілька разів більше тепла в порівнянні зі звичайними трикамерними профілями. Має такі технічні показники: шестикамерна система профілю як у рамі, так і у стулці, монтажна ширина збільшена до 82 мм, три контури ущільнення. Висота напливу збільшена до 23 мм, що навіть більше стандарту и зроблено для того, щоб мінімізувати появу конденсату між склом. Можлива установка двохкамерного склопакета шириною до 4,4 см, що істотно збільшує теплоізоляцію вікна.

Вікна ВДС можна замовити в ламінованому варіанті, уточнюйте у консультанта. Такі вікна, зовні нічим не відрізняючись від дерева, будуть набагато краще дерев’яних зберігати тепло і тишу Вашого будинку.

Чому пластикові вікна WDS ВДС Київ найкраще придбати у компанії «4 этаж»?

Ми щодня протягом 12 років по всьому Києву і області встановлюємо вікна, і останнім часом багато покупців цікавляться пластиковими вікнами WDS. Оскільки ми напряму співпрацюємо з представниками даної торгової марки, то ми гарантуємо якість як самих вікон, так і якість робіт з їх встановлення. Телефонуйте, пишіть, ми раді кожному нашому Клієнтові і зробимо все для того, щоб Клієнт був задоволений нашою роботою.

Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями