Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Розсувні вікна

пластикові розсувні вікна
Розсувні вікна

Розсувні вікна практичні – вони підходять для будь-якого приміщення, але по-справжньому їх принади зможе оцінити власник малогабаритної квартири. За рахунок того, що стулка пересувається уздовж профілю, ви зможете розмістити на підвіконні книги, горщики з квітами або розсаду. Стулка чи не зачепить навколишні предмети, а вам не доведеться постійно переставляти їх з місця на місце.

Види розсувних металопластикових вікон

  • вікна, що рухаються по рейках, які є частиною віконного профілю. Вам знайомі такі механізми по шафах-купе. Кожна стулка вільно «ходить» вправо і вліво. Можна виготовити продукт, в якому рухатися буде тільки одна стулка, а друга залишиться глухий;
  • похило-зсувне розсувне вікно з ПВХ. Має рухому частину, яка спочатку відкривається, а потім від’їжджає до глухої частини. Така конструкція хороша тим, що забезпечує більш щільне прилягання, а, отже, герметизацію. Може бути обладнані доводчиком і штульпом;
  • система «гармошка». Може зрушуватися в різні боки, обладнуватися антивандальной фурнітурою і ручкою з обох сторін.

Де встановлюють пластикові розсувні вікна

Розсувні вікна в Києві ставлять в квартирах і приватних будинках, котеджах. Власники житлових приміщень віддають перевагу цим ПВХ конструкцій, тому що вони допомагають раціонально використовувати кожен сантиметр корисної простору. Встановивши вікна на лоджії або балконі, виходить обладнати теплий робочий кабінет, зимовий сад, ігрову або міні-спортзал.
Пластикові розсувні вікна використовують для скління терас, веранд і альтанок. З їх допомогою можна зонувати внутрішні приміщення в офісах, центрах дитячого розвитку, класах йоги.

Як працює розсувне пластикове вікно?

За своєю будовою металопластикові конструкції відрізняються, але принцип їх зводиться до одного. Рухома частина приводиться в дію людиною, починає ковзати по напрямних до глухої частини. Стулки також можуть рухатися вільно одна щодо іншої. В цьому випадку при відкриванні одна з стулок буде частково перекривати іншу.

Розсувні вікна пвхМожлива комплектація розсувних віконних систем

Вікно часто покращують системою дистанційного керування. Тоді людині не потрібно відволікатися від гри з дитиною, приготування їжі або перегляду фільму, щоб провітрити квартиру. Якщо в будинку є діти, розсувні вікна краще оснастити замком безпеки.
Для більшої довговічності можна встановити імпости. Це внутрішні перекладини, які поділяють скло на кілька секцій. Крім декоративної функції, виконують роль підсилювача. З імпостом вікно стає жорсткіше і надійніше.

Переваги розсувних конструкцій із ПВХ

  • зручні і прості в експлуатації;
  • «Ходять» безшумно і легко – прикладати особливих зусиль, щоб відкрити розсувне вікно, не потрібно;
  • попереджають тепловтрати;
  • гарна шумоізоляція;
  • пластик стійкий до перепадів температур, ударів і тиску;
  • великий асортимент квітів і конструкцій;
  • служать справно і довго.
Розсувні вікна в Києві популярні завдяки своїй надійності. Вони оберігають спокій домочадців і офісних співробітників від шуму вулиць. Що стосується догляду, то конструкції не заберуть багато сил і годин. Досить періодично протирати рами, двічі в рік очищати гумові ущільнювачі від бруду і змащувати механізм.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...