Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Алюмінієві вікна LorenzoLine

Холодні алюмінієві вікна lorenzoline – огляд від ™4 Поверх Вікно Від і До.

Холодные алюминиевые окна LorenzoLine фото 4 Этаж Окно От и До
Холодні алюмінієві вікна LorenzoLine

Раніше на віконному ринку не так часто можна було зустріти алюмінієві системи для скління, більше уваги займав металопластик. Алюмінієві системи здебільшого склили у промислових будинках, але в сьогоднішніх реаліях все зовсім навпаки.

Алюміній набирає більше обертів на замовлення і становить гідну конкуренцію металопластику!

Алюмінієві системи дозволяють виготовити конструкцію будь-якої складності, габаритних розмірів, алюміній має хороші характеристики зносостійкості, стійкість до впливів хімікатів, можливість фарбування профілю в будь-який колір по RAL. Застосування: неопалювані приміщення!

Пропонуємо ознайомитись з профільною системою Lorenzoline 40C.

Алюминиевые окна LorenzoLine 40C фото 4 Этаж Окно От и До
Алюмінієві вікна LorenzoLine 40C

Lorenzoline 40C відноситься до холодного алюмінію (не має терморозриву або термомосту). В основному застосовується в неопалюваних приміщеннях, офісні перегородки, розсувні системи, міжкімнатні двері, вхідні двері, тамбур. Система виглядає витончено і водночас міцно.

Можливе фарбування – термін фарбування +-3,5 тижні, білі робляться швидше. Важливо розуміти, що ручки, петлі, доводчики – не фарбуються і йдуть стандартних кольорів (чорний, срібло, білий, коричневий).

 • Глибина рами: 40 мм;
 • Глибина стулки: 45мм;
 • Товщина стінки: 1,2-1,3 мм;
 • Термомосту: ні;
 • Колір: цілий (базовий);
 • Фарбування RAL (однокольорове);
 • Заповнення склопакета: 4-6 мм (МОНОскло), 20мм;
 • Допуски: висота стулки до 2,4м.

З профілю Lorenzoline 40C можна виготовити:

Алюминиевые окна LorenzoLine в Киеве фото 4 Этаж Окно От и До
Алюмінієві вікна LorenzoLine 40с
 • Розсувну систему. Розсувні алюмінієві системи можуть бути виготовлені як у варіанті вікна, так і в перегородці. Розсувна система холодного типу чудовий варіант для міжкімнатних перегородок, вікон на балкон/лоджію. Де максимально потрібно зберегти корисну площу без втрати естетичного вигляду. Така розсувка чудово впишеться в дизайн будь-який тип. Для випадку балкона/лоджії, Ви можете не переживати за влучення вологи, пилу і т.д. Так як у такій системі використовуються спеціальні щіткові ущільнювачі, що перешкоджають цьому;
 • Вікна. Алюмінієві вікна у профілі Lorenzoline 40C за принципом відкривання такі самі, як і ПВХ системи, поворотно-відкидні, відкидні, відкриті.
 • Вхідні двері та міжкімнатні двері. Вони відрізняються стулкою, петлями, можуть бути як посилені для вхідної групи, так і спрощений варіант для міжкімнатного варіанту.

Для прорахунку звертайтесь до нас і наші менеджери зможуть якісно проконсультувати та дати повну інформацію щодо Вашого запиту.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями