Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Скління напівкруглого балкона Київ

Скління напівкруглого балкона КиївЗа старих часів округлі балкончики прикрашали палаци і замки. Сьогодні напівкруглі балкони міцно увійшли в архітектуру новобудов. Конструкції закруглених форм краще утримують тепло, вони не мають холодних «коридорів» по ​​кутах, швидше прогрівається за рахунок рівномірної циркуляції теплих потоків в окружності. АЛЕ, все це працює за однієї умови! Київ – галасливий, індустріальний мегаполіс. Погода в столиці мінлива: сьогодні дощ з вітром, а завтра гроза з градом. Скління напівкруглого балкона захистить вас від опадів, пилу, зайвої вологості, створить теплу, затишну, спокійну атмосферу в домі. Для звичайного, так званого, холодного благоустрою цілком згодяться стартові профільні системи і стандартні однокамерні склопакети. Для більш складного, утепленого варіанта, знадобляться ПВХ вироби підвищеного класу.

Як скління напівкруглого балкона перетворить його в еркер?

Остекление полукруглого балконаЕркер – це опукла назовні багатокутна, майже округла прибудова-продовження кімнати без розділяючої стіни або перегородки. Отже, щоб домогтися такого ефекту, доведеться об’єднати балкон з приміщенням, а попередньо провести утеплення скління. Вікна при цьому розташовуються симетрично під ледь помітним кутом, зберігаючи принцип еркера. Результатом комплексу робіт стануть:

  • надання теплоізолюючих властивостей стелі, стін;
  • підключення електропідігріву підлоги;
  • скління енергозберігаючими віконними конструкціями; краще використовувати п’ятикамерний профіль і двокамерні склопакети;
  • установка електрообігрівачів;

В результаті Ви продовжите приміщення в плавному вигині півкола. Така неординарна нота інтер’єру внесе легкість в обстановку і дозволить використовувати додаткові квадрати на Ваш розсуд.

Французьке скління напівкруглого балкона з видом на Київ

Французький метод установки вікно в підлогу ще більше посилить ефект легкості й оригінальності. Якщо Ви бажаєте бачити Київ як на долоні, підніматися над вогнями вечірнього міста, приймати промені сонця у всіх гранях скляної конструкції – то цей спосіб для Вас. Він передбачає демонтаж перил і установку вікон по всьому колу. Залежно від методу благоустрою, утепленого або холодного, майстри підберуть віконні системи. Для повної відповідності інтер’єру ви можете замовити ламінацію рам під дерево або будь-який інший колір, а також тонування скла.

Винос балкона нестандартної форми?

Остекление полукруглого балкона с выносомРозширити межі таких балконів можна декількома способами. Кожен з них істотно примножить площу і підвищить функціональність.

  • Винесення «Косинка» збільшить простір на третину в лінії верхнього краю парапету. Розширення відбувається за рахунок зміщення кордону вікон назовні на 30 см. У результаті радіус скління доповнить широкий підвіконня, який з легкістю виконає роль робочої поверхні. Такий метод ідеальний для холодного благоустрою;
  • Винос від підлоги підійде для утепленого варіанта. Квадратура теж додасться на рівні пояса, але вже на 35 см! Зовнішня обшивка при цьому буде виконуватися від підлоги, а не тільки під підвіконням, як в «косинці». Таким чином, майстри отримають відмінний потенціал для утеплення без залучення внутрішнього простору;
Експериментуйте! Після розширення конструкції можна вибрати будь-який варіант скління, описаний вище.

Засклення напівкруглого балкона Київ ціни залежать від мети

Остекление полукруглого балкона Rehau по доступным ценамРозрахунок ціни починається з планування благоустрою. Важливо визначитися із завданням – чи потрібна вам тепла зона або досить звичайного скління. Від вашого рішення буде залежати вибір ПВХ, а, відповідно, і вартість. Подумайте про можливість розширення! Візьміть до уваги, що згодом повертатися до цього питання не раціонально. Відразу або, швидше за все, ніколи. Наступний момент – матеріали зовнішньої і внутрішньої обробки. Це основні складові загальної суми. Ми працюємо прозоро – інформація про ціни доступна всім! Щоб отримати остаточний розрахунок вашого проекту – потрібні розміри, причому точні. Виконати цю роботу правильно можуть тільки фахівці. Віконний центр «4 Етаж» надає цю послугу безкоштовно!

Скління напівкруглого балкона Київ з професійним підходом компанії 4 Етаж

Скління напівкруглого балкона – це нові можливості для вишуканого інтер’єру. Зверніть увагу, такі конструкції більше призначені для створення затишку, організації функціональних зон відпочинку, продовження ідеї кімнати, ніж для господарських потреб. Тому до питання благоустрою округлих балконів необхідно підходити професійно. Оздоблення зовнішньої і внутрішньої сторін повинна бути виконана однаково бездоганно. Форма – головний зміст! Наповнення повинно бути легким, ненав’язливим, вільним. Професійна команда компанії «4 Етаж» творчо розставить акценти, ексклюзивно оформить фасад, виконає скління по вищому розряду якості і професіоналізму. Початкова стадія роботи: консультування, заміри, доставка – безкоштовні! Ми відкриті для співпраці – звертайтеся!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями