Відкоси на вікна

откосы на окнаПісля монтажу ПВХ виробів завжди важливо довести все до кінця, а саме відразу замовити укоси на вікна. З точки зору остаточного естетичного вигляду нового вироби і з точки зору нормальної експлуатації. Що ми маємо на увазі? Зовнішню частину металопластикового вікна, місце примикання до несучої конструкції. Тому що важливо зробити правильно герметизацію зовнішнього шва, це є одним з основних запорук того, що Ваші вікна будуть Вас радувати, а не приносити дискомфорт. На наведеному малюнку детально показана схема розташування конструкції ПВХ в несучій чверті. Піна монтажна, є слабкою ланкою. Піна монтажна з часом втрачає свою герметичність, ще гірше коли піну зовні просто обрізають і так і залишають. Виходить ефект губки, вона пропускає і насичується вологою, а це випадіння конденсату на склі, холодні відкоси всередині приміщення, цвіль на відкосах і інші “сюрпризи”. Ми пропонуємо укоси на вікнах відновлювати сендвіч листами і гіпсокартонними листами. Герметизацію примикання ПВХ вікна з несучою стіною ми робимо силіконовим герметиком.

Відкоси на вікна, замовити разом з вікнами ПВХ!

Все буде виконано надійно, якісно і красиво. І що не менш важливо, все буде робити одна фірма. Щоб уникнути непорозумінь – вікна ПВХ виготовляли і монтували в одній фірмі, укоси на вікна відновлювали не в цій фірмі.

Найчастіше нарікання робочих по влаштуванню укосів, що це вікна не правильно встановили. За фактом після виїзду майстра з сервісного відділу з’ясовується, що проблема не в виробах ПВХ і не в монтажі, а саме в схилах. А працівників вже й слід прохолов. Не факт, але часто трапляється саме так.

Якісні укоси на вікна – Київ компанія 4 Етаж

І тоді Ваші нові ПВХ вироби будуть виглядати, як на картинках)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...