Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Відкоси на вікна

відкоси на вікна фотоПісля монтажу ПВХ виробів завжди важливо довести все до кінця, а саме відразу замовити відкоси на вікна. З точки зору остаточного естетичного вигляду нового вироби і з точки зору нормальної експлуатації. Що ми маємо на увазі? Зовнішню частину металопластикового вікна, місце примикання до несучої конструкції. Тому що важливо зробити правильно герметизацію зовнішнього шва, це є одним з основних запорук того, що Ваші вікна будуть Вас радувати, а не приносити дискомфорт. На наведеному малюнку детально показана схема розташування конструкції ПВХ в несучій чверті. Піна монтажна, є слабкою ланкою. Піна монтажна з часом втрачає свою герметичність, ще гірше коли піну зовні просто обрізають і так і залишають. Виходить ефект губки, вона пропускає і насичується вологою, а це випадіння конденсату на склі, холодні відкоси всередині приміщення, цвіль на відкосах і інші “сюрпризи”. Ми пропонуємо укоси на вікнах відновлювати сендвіч листами і гіпсокартонними листами. Герметизацію примикання ПВХ вікна з несучою стіною ми робимо силіконовим герметиком.

Відновлення укосів відео роботи наших майстрів

Відкоси на вікна, замовити разом з вікнами ПВХ!

Все буде виконано надійно, якісно і красиво. І що не менш важливо, все буде робити одна фірма. Щоб уникнути непорозумінь – вікна ПВХ виготовляли і монтували в одній фірмі, укоси на вікна відновлювали не в цій фірмі.

Найчастіше нарікання робочих по влаштуванню укосів, що це вікна не правильно встановили. За фактом після виїзду майстра з сервісного відділу з’ясовується, що проблема не в виробах ПВХ і не в монтажі, а саме в схилах. А працівників вже й слід прохолов. Не факт, але часто трапляється саме так.

Якісні укоси на вікна – Київ компанія 4 Етаж

І тоді Ваші нові ПВХ вироби будуть виглядати, як на відео. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тут Ви можете самі подивитися як це все відбувається і як працюють наші майстри. На нашому каналі Ви можете подивитися ще більше відео робіт наших майстрів!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...