Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Пластикові вікна Salamander від 4ETAG®

пластиковые окна salamander

Купити пластикові вікна Salamander в Києві можна майже в кожній фірмі. А ось оригінальні вікна Salamander можуть надати тільки деякі, і ми якраз до них відносимося!

  • Даний бренд почав свою історія в Німеччині в 1917 році і до цих пір її продовжує.
  • Це один з перших брендів про металопластикові вікна, які з’явилися на території України і який створював і створює конкуренцію не менш відомому профілю Rehau.
  • Про ці профілі я думаю чули майже всі, і не тільки про вікна, оскільки даний бренд Salamander займається не тільки ПВХ виробами, а шкіряним волокном, полімерними матеріалами та багато ще чим.
  • Пластикові вікна Salamander їх сніжно білий колір і елегантна форма не залишать байдужим нікого.

Металопластикові вікна, а зокрема вікна Salamander, вже давно служать вірою і правдою своїм клієнтам, а нові клієнти тільки починають щасливе життя з ними. Їх якість задовольнить навіть самого істинного цінителя німецького товару.

Металопластикові вікна Salamander: вибір варіантів скління

купить металлопластиковые окна саламандра

  • Профіль Salamander 2D, це вікна товщиною 60мм, всередині мають 3 повітряні камери. Склопакет встановлюється від 24мм до 32мм. Ущільнювальна гума чорна або світло сіра.
  • ПВХ система Salamander Streamline, це вікна товщиною 76мм, всередині мають 5 повітряних камер. Склопакет тут вже можна поставити від 24мм до 48мм, що зводить цей профіль на рівень вище своїх конкурентів в 5 камерному сегменті. Ущільнювач також чорний або світло сірий.
  • Профільна система Salamander BluEvolution 92, це вже елітна система, яка має товщину 92мм, 6 повітряних камер, склопакет максимальної товщини 60мм і навіть з можливістю установки 4 скла. Даний профіль має 3 контури ущільнення, що в поєднанні зі склопакетів в 6 см виводить його в клас вікон для будинків з пасивним опаленням.
  • Металопластикові конструкції Salamander Cream, цей варіант доступний в товщині 60мм і 76мм. Профіль з унікальним кольором слонової кістки завжди виділить свого власника із загальної маси і доповнить його унікальний смак. Склопакети тут також йдуть 24мм по 32мм і 24мм по 48мм. Ущільнювач тільки світло сірого кольору.

Ціни на вікна Salamander в Києві від 4ETAG®

Ціни на вікна від компанії 4 поверх Вас завжди порадують, оскільки німецька якість тільки у нас може коштувати доступних грошей. Даний бренд по своїй ціновій політиці відноситься до елітного класу, так що їх ви не знайдете і не купите як найдешевші. При цьому купую у нас ви не переплатите за відомий бренд, а тільки будете насолоджуватися новими вікнами без побоювання, що купили щось не те.

 

 

Як замовити вікна Саламандер: від розрахунку до установки

купить окна саламандер киевЗамовити вікна Саламандер у нас можна дуже легко, просто зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті та подсказ параметри вашого замовлення. Далі почувши вартість, ви погодите приїзд майстра для заміру, отримуєте точну ціну і оформляєте замовлення. Також потрібно буде внести авансовий платіж, а вже доплату віддаєте після установки і прийняття робіт.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...