Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Пластикові вікна під дерево – відмінна альтернатива дерев’яним

коричневі вікна під деревоПластикові вікна під дерево користуються широкою затребуваністю в сучасному будівництві та галузі скління. Від класичних виробів ПВХ вони відрізняються наявністю спеціальної полімерної плівки певного відтінку, дуже схожою зовні на натуральну деревину. Це вигідна альтернатива заміни дерев’яних віконних рам. Коштують такі системи значно дешевше натуральних дерев’яних. При цьому вони зовсім не поступаються їм за властивостями і якостями, є більш довговічними і практичними в експлуатації.

Пластикові вікна під дерево – повторення будь-якої текстури

Завдяки ламінування полівінілхлоридних профілів відтворюються всілякі відтінки і фактури, що імітують за зовнішніми якостями дуже точно натуральну деревину. Кількість пропонованих сучасними виробниками варіантів численне. Найбільш популярні виконання під дуб різного тиру (темний або світлий, золотистий, морений), а також під горіх, сосну, махагон, венге та інше.

Коричневі вікна з ПВХ – максимальне теплозбереження

У порівнянні зі стандартними дерев’яними, коричневі пластикові вікна під дерево здатні забезпечити максимальне теплозбереження в приміщеннях. При цьому їх зовнішні естетичні якості практично не відрізняються. Завдяки сучасним технологіям ламінування ПВХ рам їх текстура і забарвлення практично не відрізняються від природного. Максимальна заощадження тепла обумовлено високою герметичністю х конструкцій, а також застосуванням енергозберігаючих склопакетів і якісних профільних систем, що складаються з декількох камер.

Монтаж вікон під дерево на відео ™4 Этаж

Біла, карамельна, темно-коричнева основа для ламінування

Застосовуються три основні методи ламінування металопластикового профілю, що залежать від використовуваних основ:

  • Біла. Трохи дешевше інших, можуть ламінуватися одна або дві сторони, при цьому білими залишаються стулка і рама всередині. Підходить для нестандартних кольорів, дає унікальні результати, дозволяє комбінувати різні відтінки.
  • Карамельна. Такий вид використовується для світлих дерев’яних фактур (сосна, золотистий дуб), виконується покриття тільки двостороннє.
  • Темно-коричнева. Застосовується для темної деревини (наприклад, венге або махагон). Покриття робиться тільки з двох сторін, доповнюючи вигідно текстуру і надаючи їй завершеності.

Особливості виготовлення вікон під дерево

вікна під деревоТехнологія виробництва пластикових рам під дерев’яні аналогічна виробничого процесу виготовлення стандартних білих конструкцій. Головним відмітним моментом є момент ламінування – нанесення на поверхню профілю акрилової багатошарової плівки з тисненням, що імітує природну деревину. Даний процес виконується на спеціальних ламінуючих верстатах.

Виконується ламінування трьома основними способами:

  • Одностороння – плівка наноситься на зовнішню поверхню профілю або внутрішню;
  • Двостороння – покриття з двох сторін, що додає бажану текстуру і відтінок, але при цьому бокова поверхня матиме первісний колір;
  • У масі – покриваються плівкою всі поверхні полівінілхлоридного профілю.

Пластикові вікна під дерево – слідуючи дизайну вашого будинку

Металопластикові ламіновані вікна під дерево дозволяють створювати бажану архітектуру будівлі і інтер’єр в кімнатах, слідуючи загальному дизайну вашого будинку. Таким чином досягається загальна гармонія в стилістичних рішеннях, де головний акцент можна зробити на склінні. Керуватися в таких ситуаціях слід особистим смаком, віддаючи перевагу якісним віконних конструкцій відомих виробників.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...