Монтаж вікна

Після того, як Ви для себе обрали які пластикові вікна потрібні саме Вам, і визначилися яка компанія підходить саме Вам, сподіваюся це буде наша компанія. Ви переходите до технічної частини і так, як відбувається – монтаж вікна? У нашій компанії це кілька етапів: замір вікна, оформлення договору, доставка вікна, ну і монтаж. Зараз я опишу все детальніше: Правильний замір вікна для монтажу Виїзд фахівця віконної компанії 4 Етаж на об’єкт для здійснення виміру віконних і дверних прорізів. У нашій компанії на замір приїжджають фахівці, які потім будуть робити установку вікна. Замовивши замір пластикового вікна Ви можете замовити надання зразків продукції, кваліфіковану консультацію, а також остаточний розрахунок вартості – не виходячи з дому. Попередню вартість пластикових вікон можна дізнатися прямо на сайті.

Послуга “мобільний офіс” – це можливість купити вікна ПВХ, не виходячи з дому. Послуга “Мобільний офіс” передбачає виїзд співробітника компанії на місце заміру з можливістю забезпечити всі етапи, щоб купити вікна ПВХ: замір, консультація по дизайнерським і технічним рішенням, надання зразків продукції, розрахунок остаточної вартості замовлення на вікна ПВХ і укладення договору на установку вікна, на місці. Заощаджуйте Ваш час з нами!

Монтаж вікна пластикового на відео ™4 Этаж

Монтаж вікон якісно і швидко з гарантією 5 років

Професійний монтаж вікна Київ – це запорука тривалої і бездоганної роботи Вашого вікна ПВХ. Віконна компанія 4 Етаж надає гарантію 5 років на свою продукцію виробів ПВХ з нашої установкою. Фахівці компанії зацікавлені у високій оцінці їх роботи, Клієнтом, адже це означає, що Ви залишите хороший відгук про співпрацю з нашою компанією. Доставка вікон в термін – ми піклуємося про Ваш час. Компанія віконна “4 Етаж” здійснює безкоштовну доставку по Києву, при замовленні без установки вікон і якщо Ви замовили монтаж вікна Київ, в нашій компанії. Ми налагодили чітку доставку в заздалегідь обумовлений час і намагаємося не підвести Клієнта при очікуванні доставки вікон і монтажу вікна Київ, незважаючи на ДУЖЕ ! насичений трафік в Києві. Доставка виробів здійснюється на спеціально обладнаному транспорті.

Сервісне обслуговування вікон – нам важливо, що Ви про нас скажете. Ми надаємо гарантійне обслуговування, якщо Ви замовили монтаж вікна в Києві в нашій компанії, протягом 5 років, намагаючись усунути виниклу проблему швидко і якісно. Також Ви можете замовити виклик в сервісний центр для обслуговування виробів, якщо гарантійний термін експлуатації вже вичерпаний. Ми надаємо гарантію на наші роботи, так як нам важливо, яке враження залишиться у Вас від нашої роботи.

Монтаж вікна – Київ віконна компанія 4 Этаж

Я чотирнадцять років працюю з пластиковими конструкціями, і весь час дотримувався того, що крім гарного враження від вартості пластикових вікон, і від сайту і офісу, найважливіше враження – це чітка, злагоджена і професійна робота співробітників. Я ретельно підбирав і підбираю фахівців на монтаж вікна в Києві, і я впевнений, що Ви залишитеся задоволені роботою нашої команди. Всі співробітники кваліфіковані, з великим досвідом роботи (менеджери, замірники, установники, сервісні майстри)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...