Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Замовлення відливів і козирків

оконный отлив киевВідливи для вікон і козирок на балкон – це металеві або пластикові елементи, які встановлюються під вікном і над вікном з метою захисту від попадання опадів (дощ, сніг) всередину приміщення.

Навіщо потрібні відливи і козирки при установці вікон ПВХ

Коли йде дощ або тане сніг, то волога стікає по поверхні зовнішніх стін будівель. Якщо вікно встановлено врівень зі стіною або дуже близько від площини поверхні стіни, то поверхня вікна також буде схильна до струменів води. Щоб вода не затікала всередину, зверху над вікнами встановлюються козирки, по яких вода ефективно відводиться від поверхні вікна і стікає вниз. А під вікном встановлюється відлив віконний, який не дозволяє воді скупчуватися на підвіконні і проникати всередину.

заказать отливы для окон

Навіть коли вікно відкрито на провітрювання, козирок зверху сильно обмежує кількість вологи, що потрапляє всередину приміщення.

Козирок вгорі не встановлюється в таких випадках:

  • Якщо зовнішня поверхня вікна втоплена щодо площини зовнішньої стіни на 10-20 см і більше;
  • Якщо стіни всієї будівлі виконані у вигляді вікон (офісне приміщення) – там вікна спочатку розроблені, щоб бути герметичними від опадів зовні.

Матеріали при виготовленні відливів і козирків

Існують 5 видів матеріалів відливів і козирків:

  • Покрівельне залізо. Не самий довговічний матеріал для установки відливів, оскільки досить швидко іржавіє і на ньому з’являються патьоки. До того ж, за численними відгуками, найгаласливіший – коли йде дощ, то краплі барабанять по ньому дуже голосно.
  • Оцинкована сталь (без забарвлення). Незважаючи на те, що покриття цинком (зазвичай за методом Сендзимира) – це запорука довговічності функціонування металевих виробів, за відгуками споживачів, такі відливи і козирки все одно піддаються впливу іржі. До того ж, вони вище за ціною, ніж покрівельне залізо, і все одно майже такі ж гучні.
  • Оцинкована сталь з кольоровим полімерним покриттям. Володіє набагато кращими споживчими властивостями: не схильна до корозії, безшумно приймає на себе падіння дощових крапель, довговічна. Середній ціновий діапазон.
  • Алюмінієві відливи і козирки, в тому числі з полімерним покриттям. Чистий алюміній – це сам по собі довговічний матеріал, до того ж, він безшумний. Якщо покрити його полімером, можна надати йому будь-яку забарвлення, і потурбуватися про додаткову збереження його поверхні і практично вічної роботі. Однак головний недолік виробів з алюмінію – найвища вартість на ринку відливів і козирків. З цієї причини він досить непопулярний, коли йде мова про встановлення козирків (і так є набагато менш популярними, ніж відливи).
  • Пластикові. Самі безшумні варіанти серед усіх. Однак навіть самий високоякісний пластик не буде таким же довговічним, як метал. Він через роки експлуатації потріскається і втратить свій оригінальний окрас. Якщо він до цього був білим, то може стати жовтим. Якщо був коричневим, то запросто може вицвісти до світло-очеретяного.

Стандартна форма відливу і козирка

Найпоширенішими є дві форми монтажу козирків і відливів: Г-подібна і Z-образна. Між ними немає очевидних відмінностей, вся різниця в естетичні уподобання власника приміщення. Z-образна може коштувати дорожче, але це не правило, оскільки цінова політика досить сильно відрізняється між постачальниками.

Особливості установки і кріплення козирків і відливів

установка отливов и козырьковВідплив повинен встановлюватися під зовнішню стулку вікна. У ній може бути передбачений паз якраз для відливу, але якщо його немає – верхній загин відливу заводиться просто під нижню частину вікна так, щоб дощові краплі не потрапляли під вікно, а повністю зливалися вниз. Також, якщо в бічних гранях не передбачено місце під пази, то боковини просто загинаються нагору, щоб збирати зі стінок дощову воду і направляти її на відлив. Установка відливу має свою особливість: що примикають бічні поверхні, загнуті наверх, змащуються герметиком і після – сильно притискаються до несучих поверхонь саморізами або болтами (залежить від місця кріплення). Зверху можна додатково промазати герметиком, щоб повністю виключити потрапляння вологи всередину. Кут відливу повинен бути негативним, щоб відводити рідина від вікна вниз.Відлив встановлюється над вікном, випинаючи на 10-20 см, щоб не допустити потрапляння вологи на вікно. Градус нахилу -похилий

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...