Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Металопластикові вікна зі шпросами – оригінальне скління

окна со шпросамиОблагородити зовнішній вигляд будівлі, надавши йому вишуканості та оригінальності, допоможуть вікна зі шпросами – з переплетеннями декоративного призначення. Такий підхід є актуальним серед власників приватних будинків, котеджів і особняків. Застосування таких переплетень також дає віконної конструкції зміцнення. З їх допомогою будівлі можна надати будь-якого стилю і дизайну – малюнків, форм і відтінків пропонується величезна кількість в ™4 Етаж

 

Варіації шпросів для пластикових віконних систем

Виробники пропонують шпроси для пластикових вікон в численному асортименті. Вони можуть бути різноманітні за зовнішнім виглядом, формою, товщині і кольору, варіантів фігур переплетення існує маса. Сектора бувають асиметричними і симетричними, з однаковими осередками або розділені на маленькі, нестандартної форми.

Існують такі розкладки переплетень:Двері та вікна з шпросами фото бригади 9

  • Міжскляний – мають призначення декоративне розташовуються усередині простору склопакета у вигляді всіляких візерунків. Можна робити тонування з двох сторін, коли один відтінок видно всередині, а другий – зовні.
  • Конструктивні – виступають рамним елементом, ділять віконну площу на поля, куди встановлюються склопакети. Виконуються з матеріалу основного профілю. Актуальними при масштабних скління, де необхідно додаткове зміцнення.
  • Накладні – мають декоративне призначення, монтуються з зовнішньої частини склопакета в окремій рамці, що не прилягаючи до скла, кріпляться на герметик або двосторонній скотч.
  • Венеціанські – іменовані фальшпереплетами, які клеяться по обидва боки склопакета на клейку стрічку. Виготовляються з різних матеріалів, легко монтуються і прибираються.

Вікна зі шпросами – чи варто?

Пластикові вікна з шпросами фото бригади 9Думки щодо установки шпросов поділяються, так як існують позитивні і негативні моменти їх використання. Наприклад, шпроси всередині склопакета підвищують його теплопровідність, такий варіант є холодним. Але в той же час вони можуть виконувати важливу функцію – зміцнення віконної конструкції значною за площею. Чи не ведуть до втрат тепла накладні декоративні палітурки, встановлені способом наклеювання.

Крім втрати тепла шпроси викликають втрати денного світла. Чим складніше малюнок переплетення і більше кількість осередків, тим більше він впливає на освітлення приміщення природним шляхом. Не варто зловживати елементами такого декорування при невеликих площах скління. Перед установкою слід обміркувати, що важливіше – природне освітлення або естетичне прикраса.

Варіанти пластикових вікон зі шпросами

Сучасні виробники здатні виготовити пластикові вікна зі шпросами на будь-який смак і потреби (декорування, зміцнення). Зовнішній вигляд від прямих і класичних до нетрадиційних з оригінальними переплетеннями і складними формами.

формы шпросов для окон

Важливі моменти при замовленні скління з шпросами

Вікна з шпросами фото бригади 9
Двері та вікна зі шпросами

Щоб встановити вдалі шпроси для вікон ПВХ, слід обдумано підійти до їх вибору. При цьому важливо враховувати деякі моменти:

  • Площа скління. Для масштабних віконних конструкцій необхідні зміцнюють, а при невеликих не варто зловживати кількістю перекладин.
  • Відкривання стулок. При орних стулках палітурки можуть бути будь-якими, а при відкидних і поворотних не все так просто, адже накладні види чіпляються при відкриванні.
  • Необхідність миття скла з зовнішньої сторони. При наявності складних плетінь накладного з миттям виникають складнощі, адже необхідно очищати кожен елемент окремо.

Декорування скла за допомогою шпросів можна вибирати самим, на свій смак, але краще звернутися до фахівців і дизайнерам. Вони запропонують кілька варіантів, покажуть в спеціальній програмі, як будуть виглядати в екстер’єрі вибрані розкладки.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...