Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Пластикові офісні перегородки – раціональне планування простору

офисные перегородки из пвхВирішити раціонально завдання з планування простору і створення додаткових робочих місць допоможуть пластикові офісні перегородки. Дані конструкції дозволяють швидко, з мінімальними витратами зробити своєрідну перепланування офісу. З їх допомогою створюються ізольовані простору і функціональні зони (робочі місця, кабінети, конференц-зали, переговорні, столові та інше). Розумний підхід до такої переплануванні підвищує результативність роботи співробітників.

Переваги офісних перегородок з ПВХ

Головне достоїнство, яким відрізняються офісні перегородки з ПВХ профілю, є функціональність і практичність. Вони дозволяють не тільки зонувати робочий простір, а створювати максимально комфортні і сприятливі умови для результативності роботи компанії. Такі металопластикові конструкції характеризуються перевагами:

  • Економія коштів порівняно зі зведенням міжкімнатних стін;
  • Швидке виготовлення, простий монтаж в будь-якому приміщенні і місце;
  • Екологічна чистота і нешкідливість для здоров’я людей;
  • Немає необхідності погоджувати проект на перепланування;
  • Економія корисного простору за рахунок невеликої товщини;
  • Легкість демонтажу, можливість перенесення в інше приміщення або будівля;
  • Тривала служба, простота догляду і очищення від забруднень.

Види пластикових перегородок для офісу

Виготовляються пластикові перегородки для офісу різних конструкцій, вибір яких залежить від дизайну інтер’єру конкретного приміщення. Найбільш затребувані такі види:

  • Непрозорі (глухі). Зовні нагадують суцільну глуху стіну, застосовуються в ситуації, коли потрібно повністю ізолювати зони візуально і від шуму. Заполненіе- сендвіч, в каркас монтується розсувні система або стандартні міжкімнатні двері.
  • Прозорі (скляні). Заповненням служить склопакет, що забезпечує видимість території, ізолюючи робочі зони від шуму. Залежно від потрібної звукоізоляції встановлюється одно- або двокамерний склопакет.
  • Комбіновані. Найпоширеніший і універсальний варіант, який має секції з різних заповненням (прозорим і глухим).

офисные перегородки из пвхЧим важливо укомплектувати пластикову перегородку

В дані металопластикові конструкції монтуються розсувні системи або орні міжкімнатні двері. Важливо їх укомплектувати спеціальними доводчиками, основним завданням яких є повне плавне закриття дверей без різкого стуку. Також вони значно збільшують термін експлуатації дверної фурнітури. Доводчики бувають різних видів в залежності від місця їх монтажу – верхні (зовнішні), нижні і приховані (внутрішньокамерного).

 

Установка перегородок з профілю ПВХ

Виготовляються офісні перегородки ПВХ з такого ж профілю, що пластикові вікна. Заповнюються вони різними матеріалами (пластиком, ламінатом або склом), які характеризуються екологічною чистотою і безпекою. Процес монтажу (як і демонтажу) нескладний і швидкий, що дозволяє в короткий термін, без великих фінансових витрат, переобладнати офіс. Системи можуть встановлюватися під кутами, вписуючись в різні по конфігурації приміщення. Всередину конструкцій можна ховати дроти, що створює естетичний вигляд офісу.

 

Ідеї для дизайну офісних перегородок

Пластикові перегородки виконують важливу роль в створенні особливого стилю в офісі. Різноманітна колірна гамма дозволяє їм гармонійно вписуватися в будь-який інтер’єр. Всілякі відтінки і текстури створюються шляхом ламінування або фарбування. Крім однотонного варіанти, можлива реалізація численних дизайнерських ідей у вигляді зображень. За допомогою таких конструкцій є створити комфортне і оригінальне робоче місце.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...