Доставка вікон ПВХ

Доставка вікон ПВХ у Києві – ми зекономимо ваш час!

Доставка вікон ПВХ у Києві

Ця послуга стосується усіх Замовників, які оформили заявку на постачання пластикових вікон у нашій компанії “4 Этаж”, як з установкою пластикового вікна так і без неї.

Доставка вікон здійснюється на спеціалізованих машинах за наперед спланованому графіку. Бажана і можлива дата доставки вікна ПВХ Замовникові обумовлюється при оформленні договору на постачання пластикового вікна. За день до обумовленої дати із Замовником зв’язується логіст і повідомляє час доставки замовлення металопластикових вікон.

Бренды металлопластиковых окон / профильных систем

Совершая покупку у нас, вы страхуете себя от подделок! «4 этаж» реализует только высококлассные, заводские оконные блоки. В списке брендов такие известные производители металлопластиковых окон, как:

Окна Rehau – Германия, оптимальный вариант по качеству, эстетике и стоимости.
Окна WDS – украинские перспективные системы ПВХ.
Salamander окна — элитная марка Германии, всегда со знаком качества люкс.
Veka окна — продукт успешного совместного взаимодействия Украины и Германии.
Окна KBE — широкий ассортимент и отличное немецкое качество.
Евролайн – Украина, надежные окна по минимальной стоимости!
Windom – Украина, максимально доступная новинка отличного качества.
Decco – Польша, эффективные изделия ПВХ с разумной ценой.

Діапазон за часом доставки близько години (наприклад з 10:00 до 11:00), в основному всі замовлення пластикових вікон вивозяться у першій половині дня до 14:00-15:00.

  • При доставці слід пам’ятати про те, що машина із замовленням їде за погодженим графіком, і якщо хто-небудь із Замовників спізнюється, то подальші заплановані доставки вікон ПВХ можуть зміститися за часом.
  • Так само при доставці вікна без послуги монтажу вивантаження металопластикового вікна і підйом на необхідний Замовникові поверх НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ. При доставці працюють водії експедитори без вантажників.

Клієнтам на замітку. Доставка вікон – на що слід звернути увагу?

Доставка окон ПВХ по Киеву осуществляется бесплатно
Доставка вікон ПВХ – компанія “4 Этаж”

Вам привезли Ваше замовлення, що важливо “не забути” при отриманні вікон:

  • по-перше, перевірити все по комплектації (підвіконня, заглушки на підвіконня, відливи, козирки, нащілинники, сітки москітні, кріплення на москітні сітки);
  • по-друге, по цілісності (склопакетів у вікнах, відсутності подряпин, механічних ушкоджень, видимих дефектів пластикового вікна);
  • по-третє, перевірити комплектацію по фурнітурі (віконна ручка, гвинти на віконну ручку, декоративні накладки на петлі, водовідливні ковпачки).

Краще про це не забувати, адже потім щось вияснити і розібратись буде складніше.

Замовити пластикові вікна у компанії “4 этаж”

Ми завжди раді Вам допомогти – звертайтеся!

Детальнішу інформацію щодо доставки металопластикових конструкцій Ви можете отримати, зв’язавшись з нами за вказаними номерами і електронній пошті.