Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Доставка вікон ПВХ

Доставка окон пластиковыхДоставка вікон ПВХ у Києві. Ця послуга стосується усіх Замовників, які оформили заявку на постачання пластикових вікон у нашій компанії “4 Этаж”, як з установкою пластикового вікна так і без неї. Доставка вікон здійснюється на спеціалізованих машинах за наперед спланованому графіку. Бажана і можлива дата доставки вікна ПВХ Замовникові обумовлюється при оформленні договору на постачання пластикового вікна. За день до обумовленої дати із Замовником зв’язується логіст і повідомляє час доставки замовлення металопластикових вікон. Діапазон за часом доставки близько години (наприклад з 10:00 до 11:00), в основному всі замовлення пластикових вікон вивозяться у першій половині дня до 14:00-15:00.

  • При доставці слід пам’ятати про те, що машина із замовленням їде за погодженим графіком, і якщо хто-небудь із Замовників спізнюється, то подальші заплановані доставки вікон ПВХ можуть зміститися за часом.
  • Так само при доставці вікна без послуги монтажу вивантаження металопластикового вікна і підйом на необхідний Замовникові поверх НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ. При доставці працюють водії експедитори без вантажників.

Клієнтам на замітку. Доставка вікон – на що слід звернути увагу?

Вам привезли Ваше замовлення, що важливо “не забути” при отриманні вікон:

  • по-перше, перевірити все по комплектації (підвіконня, заглушки на підвіконня, відливи, козирки, нащілинники, сітки москітні, кріплення на москітні сітки);
  • по-друге, по цілісності (склопакетів у вікнах, відсутності подряпин, механічних ушкоджень, видимих дефектів пластикового вікна);
  • по-третє, перевірити комплектацію по фурнітурі (віконна ручка, гвинти на віконну ручку, декоративні накладки на петлі, водовідливні ковпачки).

Краще про це не забувати, адже потім щось вияснити і розібратись буде складніше.

Замовити пластикові вікна у компанії “4 этаж”

Ми завжди раді Вам допомогти – звертайтеся! Детальнішу інформацію щодо доставки металопластикових конструкцій Ви можете отримати, зв’язавшись з нами за вказаними номерами і електронній пошті.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...