Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Пластикові Вікна Open Teck від 4ETAG®

купити вікна Open Teck

Компанія Опентек була заснована в 2006 році і займалася виготовленням ПВХ підвіконь, відливів і інших комплектуючих. У цьому сегменті компанія OpenTeck займала лідируючі позиції в Україні, але вирішила не зупинятися на досягнутому і створила власну профільну систему – вікна Openteck.

Профільна система розроблялася з урахуванням всіх кліматичних умов України і має всі сертифікати якості. У компанії з виробництва профілю Опен Тек застосовували найновіші технології, тому всі пластикові профільні системи створені з урахуванням все міжнародних вимог тепло і звукоізоляцію, а також енергозбереження.

Сьогодні філії компанії розташовані по всій Україні. Купити пластикові вікна Open Teck можна в Києві за приємними цінами, давайте розглянемо детальніше кожну з систем.

Металопластикові вікна Open Teck випускаються в 3 серіях ПВХ-систем:

  • 3-камерна система STANDARD
  • 4-камерна система DE-LUX
  • 5-камерна система ELIT

Монтаж пластикових вікон OpenTeck відео ™4 Этаж

 

 

Технічні характеристики вікон Опен Тек

пластикові вікна Open Teck

У серії Вікна Open Teck STANDARD -3 повітряні камери, цей профіль має ширину рами 60мм, армуючий профіль перебувати по центу, 1,2 мм. У таку раму ми можемо встановити склопакет 24мм і 32мм.

У серії Вікна Open Teck DE-LUX – 4 повітряні камери, цей профіль має ширину рами також 60 мм, армуючий профіль 1,2 мм, з можливістю установки склопакета 24мм і 32мм.

У серії Вікна Open Teck ELIT – 5 повітряних камер, з шириною рами 70мм, армуючий профіль даної системи 1,4мм., З можливістю установки 32мм і 40мм.

Переваги замовлення вікон OpenTeck в компанії 4ETAG®

заказать металлопластиковые окна openteck

Металопластикові конструкції на надійне і герметичне виріб, з високими показниками тепло і звукоізоляції, яке захистить ваш будинок від протягів. Ціни на пластикові вікна Опентек, демократичні, вони вас приємно здивують.

У нашій компанії ціни будуть завжди нижче, ви можете зателефонувати за нашими номерами і переконатися в цьому. Будемо раді вашому дзвінку, готові проконсультувати і відповісти на ваші запитання.

Як купити вікна Опентек з установкою ?!

Після консультації та попереднього прорахунку, наш майстер-заміряє може виїхати до вас на замір. Коли у нас будуть точні розміри, наші менеджера роблять коректний прорахунок, в той момент, коли майстер у вас. На місці з майстром можна укласти договір, так як у наших бригад завжди в наявності пакет документів з мокрими печатками.

Після укладення договору обговорюємо точну дату монтажу. За день логіст нашої компанії набирає вас і повідомляє, точно час доставки.

Чекаємо ваших дзвінків! Звертайтеся!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...