Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Пластикові вікна для спальні – гарантія повноцінного сну

плас тиковые окна для спальниСамим інтимним і свого роду сакральним місцем в кожному будинку є спальня. Тут люди проводять достатньо часу за сном і відпочинком, тому дуже важливо в цій кімнаті створити затишну і сприятливу атмосферу. Багато в чому допоможуть пластикові вікна для спальні, які мають властивості тепло- і шумоізоляції, але в той же час забезпечують надходження в кімнату свіжого повітря, що так важливо для міцного здорового сну.

Пластикові вікна для спальні – максимальний комфорт

Вибираючи віконні системи в спальню. перш за все слід розуміти, що від них багато в чому залежить якість і повноцінність сну. Вони повинні забезпечувати максимальний комфорт, тому до них пред’являються такі основні вимоги:

  • Високі показники енергозбереження та шумоізоляції;
  • Забезпечення необхідного провітрювання і природного повітрообміну;
  • Відповідність нормам санітарної та пожежної безпеки;
  • Естетичність зовнішнього вигляду, гармонійне поєднання з інтер’єром;
  • Захист від яскравих і палючих сонячних променів в літній період.

Вікна для спальні повинні забезпечувати «тишу»

Перш за все, щоб забезпечити спокійний і глибокі сон, слід вибрати вікна для спальні з хорошою шумоізоляцією. Особливо актуально це вимога, якщо вікна виходять на галасливу вулицю або автомобільну дорогу. Слід віддати перевагу віконних систем з профілями, які перебувають мінімум з п’яти камер. Що стосується склопакетів, то краще віддавати перевагу двокамерним з потовщеними стеклами (зовні 6 мм і внутрішньо 4 мм), простір між якими заповнено інертним газам. Відмінні показники шумоізоляції забезпечують енергозберігаючі i-скла. Таке рішення гарантує тишу в кімнаті, навіть якщо вона виходить на галасливу вулицю.

Теплозбереження і повітрообмін в спальні

Важливим питанням при склінні спальні є збереження тепла, особливо в зимовий час, якщо вона не розташована на південній стороні. Для цього слід купити вікна в спальну кімнату з енергозберігаючими двокамерними склопакетами зі спеціальним теплоотражающим напиленням і наповненням інертними газами. Також забезпечать максимальну теплоізоляцію широкі профілю з великою кількістю камер. Гарантує менші втрати тепла якісний і щільний гумовий ущільнювач, що забезпечує надійну герметичність.

Для створення в кімнаті сприятливого мікроклімату і надходження свіжого повітря, слід передбачити якісну і функціональну фурнітуру. Наявність вбудованої системи провітрювання (клапан припливної вентиляції) дозволити надходити повітрю навіть при закритих вікнах, не порушуючи їх герметичність. Рекомендовано встановлювати фурнітуру відомих німецьких і австрійських виробників.

Комплектуючі для спальні – вибираємо правильно

Важливо при склінні передбачити необхідну комплектацію вікна в спальню. корисним буде наявність надійного і міцного підвіконня, на який як правило ставлять горщики з квітами або елементи декору, доповнюючи тим самим інтер’єр кімнати. Також на ньому можуть зберігатися корисні речі.

Чи не поміщає доукомплектувати віконну систему москітною сіткою, яка буде актуальна в теплу пору року вона захистить кімнату від настирливих комах, а також пилу і пуху. Якщо в кімнаті спить дитина, рекомендовано встановити спеціальну захисну фурнітуру (дитячий замок безпеки). Для захисту від сонячних променів встановлюються роли або жалюзі, що вкривають також сторонніх поглядів.

 

Оформлення вікон для спальні

окна пластиковые для спальниСучасні пластикові віконні конструкції дозволяють прикрасить і доповнити інтер’єр спальної кімнати. За допомогою ламінування профілів під натуральне дерево приміщенню сожно надати витонченості та солідності. Кольорова ламінація, підібрана гармонійно під основні відтінки інтер’єру, додасть кімнаті затишку і завершеності. Також додадуть вишуканості підібрані зі смаком жалюзі, рулонні штори або класичні фіранки. Головне при оформленні вікон в спальні слідувати особистим смакам і уподобанням, щоб створена атмосфера сприятливо впливала на настрій і загальний стан відпочиваючих в ній людей.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...