Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Як вибрати пластикові вікна?

Как выбрать пластиковые окна?Як вибрати пластикові вікна? Коли рішення про заміну вікон прийнято – це вже півсправи на шляху до змін) Разом зі старими вікнами Ви знищуєте масу неприємностей: запотівання скла, складування пилу між ними, протяги, наглухо запечатані кватирки і стулки. Ви забудете про фарбування рам і таких «спецефектів», як обклеювання – «утеплення» на зиму. З необхідністю вибору ми стикаємося і в процесі нового будівництва, ремонту, модернізації дизайну, благоустрою будинків, установ. План покупки пластикових вікон передбачає вибір:

 • пластикового профілю;
 • фурнітури;
 • склопакетів;
 • компанії-виробника;

Важливо! Щоб покупка вікна виправдала очікування – підійдіть до вибору відповідально. В результаті ви отримаєте надійність, зручність в експлуатації, функціональність. Кожен пункт розберемо по порядку, щоб внести ясність у віконну тематику для звичайного споживача.

Як вибрати пластикові вікна, почнемо з ПВХ профілю

как выбрать пластиковые окнаПрофіль, як основа віконного блоку є, його несучою силою і головним козирем довговічності. Намагаючись розібратися у величезному пропозиції ПВХ систем, зупиніться на наступних параметрах:

 • кількість повітряних камер;
 • наявність армуючого вкладиша;
 • морозостійкість;
 • колір, дизайн;

Інформації по цих позиціях буде досить, щоб визначитися. Отже, скільки камер краще? ПВХ профіль може мати від трьох до шести повітряних камер. Вони відповідають за теплозбереження, шумоізоляцію. Чи означає це, що для максимального ефекту обов’язково потрібно брати 5-ти, 6-тікамерние конструкцію? Ні. Все залежить від зовнішніх і внутрішніх умов.

 • Трикамерний профіль підійде, якщо вікна виходять на сонячну сторону в тихий двір, на засклений балкон. Вони найбільш популярні для установки на територіях зі сприятливим кліматом, м’якими зимами. Їх захисних функцій цілком вистачає, щоб було тепло і спокійно. З метою економії їх найчастіше використовують в комерційних приміщеннях, для скління лоджій.
 • Чотирикамерний має поліпшені характеристики. Його можна застосовувати і в більш жорстких погодних умовах. Універсальний для житлових масивів і виробничих приміщень. Може стати компромісним варіантом.
 • П’яти-, шестикамерний профілі найміцніші, найбільш ефективні. Чи не чутливі до сильних морозів, володіють ідеальною звукоізоляцією, підвищеними характеристиками енергозбереження. Ідеальні для кутових квартир, житла в зоні підвищеного шуму, вібрації, з вікнами на трасу або на вітряну сторону. Оптимальні в районах з тривалими суворими зимами.

Армуючий вкладиш, П-подібний або прямокутний, додає жорсткість конструкції. Якщо в характеристиках зазначено, що його товщина не менше 1,2 мм – можете бути спокійні. Естетика: вибір кольору. Способи декорування пластикових вікон: ламінування кольоровими плівками, коекструзійний фарбування в процесі виготовлення, напилення кольорового лаку. Будьте готові до того, що ця опція збільшить ціну на 10-20%.

[/su_tab]

Монтаж вікна пластикового – відео ™4 Этаж

Як вибрати пластикові вікна – вибір фурнітури

выбор фурнитуры на пластиковые окнаЯкісна фурнітура – це зручність експлуатації. Саме ці деталі несуть функціональне навантаження по відкриттю, закриттю, фіксації стулки в потрібному положенні. На фурнітурі не економлять.
Навіть дешеві вікна нарівні з дорогими прийнято оснащувати якісними зразками виробництва Австрії, Німеччини, Туреччини. Функція безпеки! Протизломна фурнітура зменшує можливість проникнення всередину через вікно. Кілька класів захисту виконує роль додаткової охоронної системи. Від конструктивних особливостей фурнітури залежить спосіб відкривання стулок:

 • відкидний (зверху-вниз);
 • поворотний (зліва чи справа);
 • поворотно-відкидний;

Хороша фурнітура може включати елементи декору: фігурні ручки, кольорові накладки.

Як правильно вибрати склопакет?

как выбрать стеклопакетСклопакети займають найбільшу площу віконної конструкції. До вибору слід підходити ретельно. Як і профіль, склопакети виконують функцію звукоізоляції і теплозбереження. Тому критерії вибору практично ті ж:

 • враховуйте кліматичні умови;
 • розташування і призначення кімнат, приміщень;
 • ступінь їх опалювальності, рівень шуму;
 • і, звичайно, бюджет, яким володієте;

Однокамерний або двокамерний? Щоб зрозуміти, що потрібно саме вам розглянемо склопакети в розрізі:

 • Однокамерний складається з двох стекол з простором (камерою) між ними. Середня товщина пакета 24-26мм .;
 • Двокамерний – має три скла, відповідно, і дві просторові прошарки. Скло може розташовуватися на різній відстані одне від одного. Ця хитрість дозволяє в рази поліпшити якісні характеристики. Товщина – більш 32мм;

Виходячи їх конструктивних особливостей зрозуміло, що ефект тепло-, звукоізоляції в другому випадку буде значно вище. Що потрібно саме вам – залежить від специфіки приміщення. Додаткова функція – енергозбереження. Така здатність скла досягається двома способами:

 • Шляхом нанесення твердого або м’якого покриття на поверхню. Спеціальний склад зовні відображає сонячну енергію, не допускаючи надмірного нагрівання в жарку погоду. Всередині – повертає тепло в приміщення, тим самим виконуючи функцію клімат контролю;
 • Газонаповнення камер склопакета. При цьому характеристики теплоізоляції в однокамерному пакеті підвищуються приблизно на 5%. У двокамерному – в середньому на 10-12%;

Енергозбереження в подарунок! Таку можливість своїм клієнтам надає професійна компанія «4 Етаж».

Як краще вибрати фірму по вікнах?

Фірм безліч – на якій зупинитися? Давати пряму рекомендацію по вибору виробника некоректно. А ось як це правильно зробити – беріть на озброєння. Чому не слід довіряти:

 • новим, які щойно з’явилися фірмам: немає досвіду – якість під сумнівом;
 • занадто низькими цінами – щоб не заплатити згодом двічі;

Щоб не помилитися у виробнику візьміть до уваги наступне:

 • відгуки людей, таких же споживачів, як ви. Не полінуйтеся, погортайте форуми – ви отримаєте інформацію з перших рук: що добре, що погано і в чому конкретно плюси і недоліки;
 • прислухайтеся до рекомендацій своїх знайомих і грамотних продавців-консультантів;

Компанія 4 Етаж: як вибрати пластикові вікна Київ – поради професіонала

Як вибрати пластикові вікна?Отже, з вибором вікна розібралися. Справа за малим замовити його, купити і встановити. А це вже інша історія. До вибору компанії, яка буде займатися виготовленням та монтажем віконної системи треба підходити не менш ретельно! Пам’ятайте! Ефективність вікон безпосередньо залежить від якості їх виготовлення і установки! Важливо, щоб компанія мала досвід роботи, кваліфікований штат працівників, гнучку цінову політику. Не забувайте – від точності вироблених вимірів буде залежати функціональність вікна, від дотримання правил установки – період служби. Компанія «4 Етаж» заробила бездоганну репутацію завдяки професійному підходу до справи на всіх етапах: від першого дзвінка замовника до факту прийому-здачі виконаних робіт. Консультування, заміри, доставка, пакет «Енергозбереження» – безкоштовно! Працюємо по 70%  передоплати, остаточний розрахунок по завершенні виконання замовлення.

Пластикові вікна в Києві з компанією «4 Етаж» – завжди вигідно, швидко, надійно!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями