Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Пластикові вікна WDS від 4ETAG®

пластиковые окна WDS

Вікна WDS – це Україна, якість профілю перевірено роками і споживачами. Завод профілю знаходиться в Дніпрі «Міропласт», саме цей завод на українському ринку зайняв почесне першість і це явно, не випадково. Адже профіль ВДС це не тільки якість, але і прийнятна ціна. Свою роботу компанія почала з 2006 року, до 2012 року вони потроїли свої виробничі потужності, а саме компанія впровадила новітні технології екструзії профілю. Завод розширював експорт своєї продукції далеко за межі України, а це значить, що даний профіль відповідає вимогам не тільки українських стандартів, а й європейським.

Пластикові вікна WDS: вибір рівня утеплення

Далі розглянемо, які саме системи нам пропонує WDS:

 • Почнемо з базового не дорогого профілю WDS 5 S – 5-камерна профільна система, монтажною глибиною 60 мм. Можливість встановлення як 1 камерного склопакета (24мм.), так і 2 камерного (32 мм.). Двох контурний ущільнювач сірого кольору. У цьому профілі є можливість виготовлення конструкції будь-якої складності та кольору ламінації.
 • Наступною системою буде WDS 6S – 6 камерна профільна система, з монтажною глибиною 70мм. Два контури ущільнення, ущільнювач сірого кольору. Можливість встановлення склопакета завтовшки 40мм. Армування завтовшки 1.2 мм, з можливістю встановити 1,5 мм. Є внутрішня ламінація, зовнішня і в масі.
 • Профіль WDS 7 SERIES – має в комплектації 6 камер у стулці та рамі, монтажна глибина профілю – 70мм. Товщина зовнішньої стінки 2.8 мм. Можливість встановлення склопакета 40 мм.
 • І завершує серію профілів WDS 8 SERIES – має 6 камер у стулці та рамі, монтажна глибина профілю – 82мм. Три контури ущільнення. Товщина зовнішньої стінки 2.8 мм. Можливість встановлення склопакета 44 мм. Армування від 1,5 до 2 мм. Є внутрішня ламінація, зовнішня і в масі.

 

 

Як замовити вікна ВДС: крок за кроком

окна WDS киев

Замовити вікна WDS у нашій компанії це просто, швидко та найголовніше надовго. Перевірений завод, з яким ми працюємо не один рік, доставить все у найкоротші терміни, а ми в свою чергу не підведемо Вас з гарною консультацією та якісним монтажем.

У нашій компанії представлено 4 види монтажу:

 • Базовий – для цього монтажу використовується професійна піна Somafix Mega, посилені пластини 1,5 мм, пластикові клини, гідроізоляційна зовнішня стрічка для зони під підвіконням Alenor. Гарантія на цей монтаж 24 місяці
 • Оптимальний або модифікований монтаж – на відміну від базового монтажу, це покращений. Для даного монтажу використовується все теж опції, як для базового, професійна піна Somafix Mega, посилені пластини 1,5 мм, пластикові клини, гідроізоляційна зовнішня стрічка для зони під підвіконням Alenor. Додається зовнішній герметик стиз А. Стиз А – зовнішній герметик для зовнішнього монтажного шва. Гарантія на цей монтаж 60 місяців.
 • Євромонтаж зі стрічками Normaizol – це теплий монтаж із застосуванням стрічок від українського виробника Normaizol за якістю та своїми характеристиками, нічим не поступаються німецьким, рекомендований для профільних систем від 70 мм. Використовується професійна піна Somafix Mega, посилені пластини 1,5 мм, пластикові клини, зовнішня стрічка, внутрішня та псул. Гарантія на цей монтаж 60 місяців.
 • Євромонтаж зі стрічками Illbruck – також теплий монтаж із застосуванням німецьких стрічок Illbruck, для рам завширшки від 70 мм. Використовується професійна піна Somafix Mega, посилені пластини 1,5 мм, пластикові клини, зовнішня та внутрішня стрічка та стрічка псул. Гарантія на цей монтаж 60 місяців.

Монтаж пластикових вікон WDS відео ™4 Поверх

Також хотілося б звернути вашу увагу на те, що у нас є розстрочка! Ми співпрацюємо з розстрочення з Альфа-банком.

Особливості розстрочки:

 • Без першого внеску;
 • Без процентів на 4 місяці;
 • На 5 місяців 2,5% від загальної суми замовлення;
 • На 10 місяців 5% від загальної суми замовлення;
 • При оформленні договору з банком вже наступного дня нам надходять гроші, і ваше замовлення запускається в роботу та погоджується дата монтажу.

Дзвінок → прорахунок (консультація) → замір (точна вартість) → Передплата 70% + обов’язково підписання договору → запуск у пластмас (5 7 робочих днів) → доставка + монтаж у той же день →безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 5 років!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...