Пластикові вікна WDS від 4ETAG®

пластиковые окна WDS

Вікна WDS – це Україна, якість профілю перевірено роками і споживачами. Завод профілю знаходиться в Дніпрі «Міропласт», саме цей завод на українському ринку зайняв почесне першість і це явно, не випадково. Адже профіль ВДС це не тільки якість, але і прийнятна ціна. Свою роботу компанія почала з 2006 року, до 2012 року вони потроїли свої виробничі потужності, а саме компанія впровадила новітні технології екструзії профілю. Завод розширював експорт своєї продукції далеко за межі України, а це значить, що даний профіль відповідає вимогам не тільки українських стандартів, а й європейським.

Пластикові вікна WDS: вибір рівня утеплення

Далі розглянемо, які саме системи нам пропонує WDS:

  • Почнемо з базового не дорогий профілю WDS Galaxy – 3 камерна профільна система, монтажною глибиною 60 мм. Можливість установки як 1 камерного склопакета (24мм.) Так і 2 камерного (32 мм.). Два контурний ущільнювач сірого кольору.
  • Далі WDS 5S – 4 камерна система, монтажна глибина, ширина рами – 60 мм. Так само є можливість установки як 1камерного, так і 2 камерного склопакета. Армування п-подібної форми, що відповідає ГОСТ стандартам. В цьому профілі є можливість установки конструкцій будь-якої складності і кольору ламінації.
  • Наступною системою буде WDS 6S – Монтажна глибина 70мм. Можливість установки склопакета товщиною 40мм. Конструкція жорстка за рахунок армування товщиною 1.5 мм., Що відповідає ДСТУ.
  • І завершує профіль WDS 7 SERIES – має в комплектакціі 6 камер в стулці і рамі, монтажна глибина профілю – 70мм. Товщина зовнішньої стінки 2.8 мм. Можливість установки склопакета 40 мм.

Монтаж пластикових вікон WDS відео ™4 Этаж

 

 

Як замовити вікна ВДС: крок за кроком

окна WDS киев

Замовити вікна WDS в нашої компанії-це просто, швидко, але на довго. Перевірений завод, з яким ми працюємо не один рік, доставить все в найкоротші строки, а ми в свою чергу не підведемо Вас з хорошою консультацією і якісним монтажем.

Дзвінок → прорахунок (консультація) → завмер (точна вартість) → Передоплата 70% + обов’язково підписання договору → запуск в роботу (5 7 робочих днів) → доставка + монтаж в той же день.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...