Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Купити пластикові вікна Veka

Купити пластикові вікна VEKA – значить придбати якісні та теплі вікна у Ваш будинок за вигідною ціною. Вікна VEKA відрізняються глянсовою поверхнею, обробленою антистатиком, виготовляються за екологічно чистою рецептурою. Компанія 4 поверх представляє широкий вибір профільних систем, в нашому асортименті є профіль торгової марки VEKA. Ви можете вибрати та купити пластикові вікна VEKA для скління Вашого будинку, балкона, лоджій.

Переваги систем вікон і дверей Veka:

 • Армування по типу «квадрат» — замкнене, надає статики та жорсткості конструкцій.
 • Зовнішня стінка профільних систем VEKA 3 мм відноситься до класу А, перевірений роками за якістю експлуатації німецький бренд.
 • Можливість вибору профілю від варіанта 58мм до преміум сегмента.
 • Можливість вибору фурнітури різного класу

Металопластикові вікна ВЕКА – вибір систем:

 • VEKA Euroline – 3-х камерна профільна система, товщина профілю 58 мм., профіль відноситься до класу А, ущільнювач сірого кольору.
 • VEKA Euroline-Plus – 3-х камерний профіль, армуючий метал замкнутої форми, товщина 1,5 мм. Для склопакета завтовшки 24 мм., закруглений штапик.
 • VEKA Proline – 4-х камерна профільна система, товщиною 70 мм., сіра гума ущільнювача, склопакет до 40мм.
 • VEKA SoftLine – монтажна ширина профілю 70 мм., профіль класу А, 5 камер у профілі, ущільнювач сірого кольору. Склопакет до 40 мм. Є можливість ламінування.
 • VEKA Topline – цей профіль відноситься до преміум класу профілів, монтажна глибина 70 мм, кількість камер у розрізі 6. Армуючий метал квадратної форми, товщина 1,5 мм. Ущільнювач сірого кольору. Заглушка паза штапика за промовчанням, а також за промовчанням ручка Hoppe.
 • VEKA Softline 82 – серія преміум класу 7-ми камерного профілю, товщина 82 мм. Має три контури ущільнювача сірого кольору (впаяний). Віконні ручки Secustik. Склопакет до 44 мм

Віконні системи Veka завжди Ваш гідний вибір. Ціна відповідає якості!

Купити пластикові вікна Veka

Ціни на пластикові вікна ВЕКА:

 

Замовити вікна Veka в компанії 4ETAG®

В Україні виробництво профілю VEKA за німецькими технологіями ведеться вже понад 10 років. За цей час репутація та якість цієї профільної системи лише зміцнилася. Залежно від вибору профілю можна підібрати монтаж. У нашій фірмі є 4 види монтажу, про які поговоримо докладніше.

 • Монтаж базовий – наш базовий вид монтажу з утепленням зони під відливом. Використовується спеціальна гідропароізоляційна стрічка під відлив, яка захищає від промерзання. Професійна піна монтажна Somafix. Анкерні пластини 1,5 мм, пластикові клини. Гарантія на монтаж 24 місяці.
 • Монтаж ОПТИМАЛЬНИЙ – у монтажі використовуються все, що й у БАЗОВОМУ, відмінність головне в тому, що додається зовнішній герметик СТІЗ – А. Таким чином ми захищаємо піну з вулиці. Гарантія 60 місяців.
 • Монтаж по ГОСТ зі стрічками NORMAIZOL та IllBRUCK – це вид євромонтажу в який входить використання української якості внутрішніх та зовнішніх стрічок NORMAIZOL, а також німецької якості стрічки IllBRUCK для максимального захисту монтажної піни.
 • У монтажі IllBRUCK застосовує також монтажна піна не SomaFix, а IllBRUCK. Застосовується для профільних систем 5-ти камерних і вище, а також додається теплий профіль замість стандартного пластикового. Такий монтаж можна зробити тільки для підготовлених отворів. Гарантія 60 місяців.

Для Вашого комфорту ми маємо два офіси по Києву, які знаходяться за адресою: м. Васильківська, вул. Максимовича 3-Д, м. Лівобережна, вул. Комбінатна 25. Бажаєте купити пластикові вікна Veka? Набирайте! Ми підкажемо Вам, яку систему профілю Veka краще вибрати саме для Вашого будинку та Вашого затишку.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...