Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Скління балкона Хрущовка від 4ETAG®

Скління балкона Чешка від 4ETAG®Скління балкона Хрущовка –  всі знають про те, що “хрущовки” будувалися виключно як тимчасове житло, адже в ті часи існувала гостра необхідність швидко забезпечити населення доступними квартирами. Для того щоб знизити вартість і скоротити час будівництва, забудовникам довелося пожертвувати багатьма зручностями, в тому числі площею самих квартир. Тобто Хрущовка – це за визначенням малогабаритне житло. Але як відомо, немає нічого більш стабільного, ніж тимчасове, отже люди продовжують жити в цих невеликих квартирках з крихітним балконом. Саме через дефіцит квадратних метрів останнім часом спостерігається тенденція по благоустрою будинку, звана “житловий балкон”, за рахунок чого вдається хоч трохи збільшити малогабаритну квартиру.

Скління балкона у Хрущовці – стандартний варіант

Такий спосіб скління хрущовського балкона особливо поширений і бюджетний. Монтаж вікон проводиться на парапет, який при необхідності посилюється шляхом зварювальних робіт. Необхідність посилення парапету в кожному певному випадку оцінює замірник. Роботи виконуються в два етапи.

 • На першому етапі робимо безпосередньо скління і зовнішню обшивку парапету (перил) сайдингом, профнастилом або вагонкою ПВХ.
 • На другому етапі виконуються роботи утеплення (якщо це необхідно) і внутрішня обробка балкона.

Французьке (панормане) скління балкона

Панорамне скління балкона Хрущовка від 4ETAG®
Панорамне скління балкона Хрущовка

Віконна конструкція ПВХ хрущовського П-образного балкона найчастіше виглядає наступним чином: глухі бічні частини і 2-3 фронтальні стулки. Плюси – це дешево, надійно і виглядає красиво.

 • Французьке скління дорожчий спосіб скління.
 • Він полягає в тому, що замість старих балконних перил ставляться віконні рами на всю висоту балкона.
 • Нижню частину таких вікон зазвичай роблять з сендвіч-панелей (непрозорою), але на прохання Замовника можна зробити повністю скляний балкон.
 • Перевага цього варіанту в тому, що не потребує додаткового утеплення нижня частина конструкції.

Скління балкона з виносом та з дахом (актуально для останніх поверхів)

 • Оскільки балкони в хрущовках дуже маленькі, то має сенс винести вікна по парапету назовні, що візуально збільшить площу балкона і зробить його більш просторим.
 • Якщо Ваш балкон самий верхній, то в перелік робіт з його скління доведеться включити облаштування даху над ним.
 • Якщо Ви бажаєте зробити скління балкона Хрущовка недорого, то вибирайте стандартний варіант і нашу компанію, адже ми щодня з успіхом виконуємо такі завдання за дуже доступними цінами.
 • Але крім того обов’язково потрібно визначитися з профільною системою, оскільки саме від цього вибору залежить підсумкова сума скління.

Скління балкона Хрущовка Київ ціна

Які віконні профільні системи користуються найбільшою популярністю? Для наших Клієнтів ми пропонуємо безліч варіантів металопластикових профілів Від і До: ВІД самих недорогих і ДО елітних. Наприклад, до самої бюджетної категорії відносяться профілі українських виробників OpenTeckStandard (опентек). Вони мають трикамерний конструктив, стандартну для них ширину 60 мм, сумісні з одно- та двокамерними склопакетами. Окремо хочеться відзначити трикамерну профільну систему ТМ WDS, яка називається Millenium. Хоча вартість такого профілю трохи вище попередніх, зате володіє бездоганною якістю. До середньої цінової категорії вікон ПВХ відносяться такі:

 • 4х-камерна профільна система WDS-400 (ВДС) українського виробництва;
 • 3х-камерна німецька система Rehau Euro 60 (Рехау);
 • 3х – 5х-камерна німецька система Salamander 2D (Саламандра) з товщиною зовнішньої стінки збільшеною до 3 мм, що надає віконній конструкції великий запас міцності.
Які профільні системи ми можемо порекомендувати, якщо питання про економію грошей коштує не на першому місці, а на другому – після якості і надійності? Це, безперечно, українська 5-камерна профільна система WDS-500 шириною 70 мм або першокласний німецький профіль Rehau-70 зі схожими на ВДС-500 тех. характеристиками, але більш товстою пластиковою стінкою (3 мм).

Тепле скління балкону

Профильная система Decco 82Для найвимогливіших до якості профілю Клієнтів у нас є такі пропозиції, гідні особливої уваги. Відмінною рисою цих віконних конструкцій є міцна зовнішня стінка профілю, ширина якої в цих моделях не може бути менше 3 мм. це:

 • 4х-камерний профіль шириною 60 мм WDS-404 і 5ти-камерний профіль шириною 70 мм WDS-505 – від відомого українського виробника;
 • 5ти-камерний профіль шириною 70 мм RehauBrilliant, зроблений в Німеччині;
 • 5ти-камерний неймовірно високоякісний профіль шириною 76 мм SalamanderStreamline, також вироблений тільки в Німеччині;
 • 6ти-камерний профіль шириною 82 мм Decco 82 польського виробництва;
 • 6ти-камерний профіль шириною 86 мм RehauGeneo німецького виробництва.

Скління балкона Хрущовка – компанія 4 Поверх вміє склити Ваш балкон Від і До

Тепер Ви багато знаєте про профільних системах, використовуваних для скління балконів в хрущовці наших Клієнтів, якщо не все, то багато що. Для більш детальної інформації пропонуємо Вам зателефонувати консультанту нашої відомої в Києві компанії 4 Поверх або написати на нашу пошту. Будемо раді для Вас намагатися першокласно і недорого засклити балкон у хрущовці і не тільки.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями