Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Illbruck монтаж вікон – особливості і вживані матеріали

Підвищена теплоізоляція, а, отже, енергозбереження вікон залежать не тільки від застосування якісних склопакетів, профілів і фурнітури. Значно впливає на енергоефективність скління правильна установка віконних конструкцій, відповідна будівельним нормам і стандартам, із застосуванням ізоляційних матеріалів. Прекрасні результати, які зберігаються на довгі роки, забезпечує монтаж вікон по системі Illbruck.

Що собою являє монтаж вікон по системі Illbruck?

Illbruck монтаж окон Технологія теплого монтажу вікон по системі Illbruck застосовується в європейських країнах з початку 2000-х років. В Україні вона з’явилася не так давно, але висока якість ізоляційних матеріалів і ефективність теплоізоляції роблять цю технологію все більш затребуваною. Таке рішення можна застосовувати в квартирах з бетонними або цегляними стінами, в сучасних приватних будинках і котеджах, а також в старих будівлях після попередньої підготовки віконного отвору.

Технологія illbruck є монтаж вікон із застосуванням комплексу спеціальних ізоляційних матеріалів німецького виробництва – поліуретанової монтажної піни, внутрішніх паронепроникних і зовнішніх гідроізоляційних самоклеючих стрічок. Таке рішення значно підвищить енергоефективність скління і поліпшить його звукоізоляційні якості.

Видео про illbruck монтаж вікон від ™4 Поверх

Матеріали, що застосовуються для Illbruck монтажу вікон

Компанією Illbruck виробляються оригінальні ізоляційні матеріали для теплого монтажу віконних систем. Вони розроблялися з урахуванням негативних впливів на монтажне з’єднання навколишнього середовища з боку вулиці і приміщення. Пропонуються такі основні ізоляційні матеріали:

Зовнішня ізоляція. Попередньо стислі саморозширювальні ущільнювальні стрічки, так звані ПСУЛ. Мають клейку основу, завдяки якій просто і швидко здійснюється герметизація монтажного шва, в результаті виключається потрапляння в центральний ізоляційний шар вологи ззовні. Це надійний захист від зовнішніх погодних умов. Виробляються такі варіанти зовнішніх стрічок:

  • Illmod 2D. Універсальна, підходить для різних по ширині швів, стійка до вологи під тиском до 600 Па, не піддається руйнуванню і старінню. Виготовляється з спіненого поліуретану, має просочення з двох сторін.
  • Багатофункціональна універсальна, виготовляється з еластичного поліуретану, який просочується акрил-полімерним речовиною. Стійка до вологи і впливу вітру при тиску до 600 Па, паропроникна.
  • Illmod 600. Виготовляється з поліуретану з відкритими порами, який просочений спеціальним засобом з штучною смолою. Влагоізоляціонная під тиском до 600 Па і паропроникна, проста в поклейки, можна фарбувати дисперсними фарбами.
  • Illmod Eco. Оброблена спеціальним акрил-полімерним складом, який забезпечує влагоізоляціонние і повітронепроникні властивості. Відрізняється еластичністю, що важливо при рухливості монтажних швів.

Центральний шар. Стик між віконним прорізом і рамою заповнюється спеціальним пінним поліуретановим ущільнювачем Illbruck 1К. Він забезпечує стійке, герметичне і надійне кріплення віконної конструкції в отворі стіни. Характеризується підвищеною пружністю, хорошими тепло- і звукоізоляційні властивості.

Внутрішня ізоляція. Пароізоляційні стрічки на клейкою основі, які запобігають потраплянню в центральний ізоляційний шар надлишкової вологи, що міститься в повітрі з боку приміщення. В результаті запобігає утворенню конденсату, а в майбутньому появі цвілі і грибка на стиках стіни з віконною конструкцією. Виробляються такі варіанти з внутрішніх самоклеючих стрічок:

  • Fenster Butylband. Виконується на основі Фліза, з одного боку покритого шаром бутилкаучуку. Характеризується підвищеними адгезійними властивостями. Можна оштукатуривать і фарбувати, що робить таку ізоляцію абсолютно непомітною.
  • Fenster Flexfolie Innen. Виготовляється на основі алюмінієвої фольги армованого типу, яка каширована Фліз з одного боку. Наявність монтажних бутилових і акрилових смуг допомагає швидко і просто здійснювати монтаж. Є вільно фіксує рухлива складка, яка забезпечує надійність при оштукатурюванні.

застосовувані для Illbruck монтажу вікнаПравильне комбінування і застосування згідно з технологією вище перерахованих ізоляційних стрічок Illbruck, дозволяє вирішити навіть найскладнішу ситуацію з монтажу будь-яких віконних конструкцій. Таке рішення гарантує довговічну і надійний захист монтажного шва від впливу вологи, температурних перепадів, ультрафіолетових променів. В результаті забезпечується хороша звуко- і теплоізоляція приміщення, а отже, значна економія на опаленні і кондиціонуванні.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями