Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Важливе про сервісне обслуговування

Важливе про сервісне обслуговування виробів ПВХ. Для довгострокової експлуатації пластикових вікон слід не забувати про правильний догляд за віконними конструкціями і їх складовими, яке може забезпечити відділ сервісного обслуговування компанії “4 Етаж”. Дана послуга цікава як Замовнику, так і компанії, оскільки ми орієнтуємося не тільки на продажу металопластикових конструкцій з відмінних матеріалів, а й на надання першокласних послуг з догляду за даними конструкціями.

Важливе про сервісне обслуговування – як скористатися послугами компанії 4 Етаж!

важное о сервисном обслуживании пластиковых оконНаші співробітники це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом в даній сфері. Для виклику співробітника сервісного відділу компанії “4 Етаж” слід:

  • подзвонити за телефонами, які вказані в гарантійному талоні або сервісній книжці;
  • надати відомості про номер договору на покупку пластикових виробів (наприклад Р-132/01 від 15.03.2012 року), ПІБ Замовника, вказати номер мобільного телефону (для зворотного зв’язку);
  • адреса, за якою здійснювався монтаж пластикових вікон;
  • детально описати причину виклику майстра (для з’ясування характеру проблеми і комплектування набору інструментів і матеріалів, необхідних майстру для її усунення);
  • узгодити відповідні для Вас дату та час приїзду нашого співробітника.

регулировка фурнитуры КиевПри приїзді майстра ОБОВ’ЯЗКОВИМ є надання договору на вікна з товарними чеками на передоплату і на доплату. Обслуговування проводитися за умови повної виплати за договором, після закінчення робіт в сервісній книжці робиться відмітка про здійснення сервісного обслуговування.
Акцентуємо Вашу увагу:

  • виїзд фахівця на сервісне обслуговування вікон в г. Киев здійснюється протягом декількох днів з дня оформлення заявки на сервісне обслуговування пластикових вікон;
  • виклик на виїзд в сервісний центр від компанії 4 Етаж оформляється тільки при наявності договору і гарантійного талона, а також при повній оплаті замовлення.

Тут ви можете дізнатися більше про важливе служби технічної підтримки!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...