Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Важливе про сервісне обслуговування

Важливе про сервісне обслуговування виробів ПВХ. Для довгострокової експлуатації пластикових вікон слід не забувати про правильний догляд за віконними конструкціями і їх складовими, яке може забезпечити відділ сервісного обслуговування компанії “4 Етаж”. Дана послуга цікава як Замовнику, так і компанії, оскільки ми орієнтуємося не тільки на продажу металопластикових конструкцій з відмінних матеріалів, а й на надання першокласних послуг з догляду за даними конструкціями.

Важливе про сервісне обслуговування – як скористатися послугами компанії 4 Етаж!

важное о сервисном обслуживании пластиковых оконНаші співробітники це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом в даній сфері. Для виклику співробітника сервісного відділу компанії “4 Етаж” слід:

  • подзвонити за телефонами, які вказані в гарантійному талоні або сервісній книжці;
  • надати відомості про номер договору на покупку пластикових виробів (наприклад Р-132/01 від 15.03.2012 року), ПІБ Замовника, вказати номер мобільного телефону (для зворотного зв’язку);
  • адреса, за якою здійснювався монтаж пластикових вікон;
  • детально описати причину виклику майстра (для з’ясування характеру проблеми і комплектування набору інструментів і матеріалів, необхідних майстру для її усунення);
  • узгодити відповідні для Вас дату та час приїзду нашого співробітника.

регулировка фурнитуры КиевПри приїзді майстра ОБОВ’ЯЗКОВИМ є надання договору на вікна з товарними чеками на передоплату і на доплату. Обслуговування проводитися за умови повної виплати за договором, після закінчення робіт в сервісній книжці робиться відмітка про здійснення сервісного обслуговування.
Акцентуємо Вашу увагу:

  • виїзд фахівця на сервісне обслуговування вікон в г. Киев здійснюється протягом декількох днів з дня оформлення заявки на сервісне обслуговування пластикових вікон;
  • виклик на виїзд в сервісний центр від компанії 4 Етаж оформляється тільки при наявності договору і гарантійного талона, а також при повній оплаті замовлення.

Тут ви можете дізнатися більше про важливе служби технічної підтримки!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...