Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Розсувні двері пластикові

Розсувні двері пластикові фото 4ETAG®
Розсувні двері пластикові – 4ETAG®

Що ж таке розсувні двері пластикові  і які вони існують? На це питання хочемо спробувати надати вам інформацію, по системах які є безпосередньо у нас і ми їх зможемо встановити. І які їх переваги у порівнянні зі звичайними дверима, які ми звикли часто бачити

  • Розсувна система має принцип основний, це зсування стулки відносно рами в сторону, тобто вона не відкривається як звичайні двері на петлях чи вікно, а саме мають рух в сторону.
  • Таким чином вони майже не забирають простору навколо себе, а деякі системи взагалі не виходять за саму раму.
  • В цьому і є їх основна перевага, в порівнянню зі звичним типом відкривання, коли стулка біля рами займає простору на свою ширину, який має бути вільний.
  • Тож це вже відносно втрачений простір, для корисного використання.

Краще один раз побачити, ніж почути сто разів – відео 4ETAG®

Розсувні двері пластикові – що ми пропонуємо?

Розсувні двері пластикові REHAU фото 4ETAG®
Розсувні двері пластикові REHAU

Які ж типи розсувних систем для дверей ми надаємо і встановлюємо, тут детальніше:

  • нахильно-зсувна;
  • підйомно-зсувна;
  • розсувна система (типу слайдинг)

Тепер детальніше про кожний:

  • Перший це буде нахильно-зсувний варіант, у якого є функція нахилу і цим самим є режим провітрювання і зсування в сторону. Можуть мати ручку з однієї сторони та з двох сторін і закриття на замок. Провітрювання може бути виконаним по різному, у різних виробників, но воно 100% буде. Частіше всього використовується для виходу на терасу, засклення великого балкона чи вікон на самій терасі та навіть у квартирі як балконний вихід.
  • Наступний тип, це підйомно-зсувна система і з її назви ми розуміємо, що для відкривання її потрібно буде при підняти та здвинути. Тобто ручкою ви здвигаєте фурнітуру і стулка підійматися на спеціальні коліщата і після цього може рухатись в сторону. Інколи стулка може здвигатись від рами, тобто відійти від ущільнювача і після цього рухатись в сторону. Режиму провітрювання немає окремого, оскільки стулки просто рухаються по направляючих і підійматися чи прижимаються. Вони створенні для великих проємів і важких стулок, де габарити можуть досягати частини стіни приватного будинку (тобто 2800-мм висотою і до 9500-мм ширина із діленням). Дані дві системи є герметичними та надійними і продумані під певні потреби й габаритні розміри.
  • В свою чергу останній варіант, розсувна система типу слайдингу, повна протилежність своїх родичів, оскільки тут вже не буде герметичності, оскільки мається в основному щітковий ущільнювач у місцях прилягання стулок між собою. Дана система їздить лише по своїх направляючих і не підіймається і не нахиляється, тобто це той самий принцип, як у шафі-купе. При цьому її можна зробити як у пластику, так і в алюмінієвій системі. Розміри можуть бути як вікно для видачі у касі, так і закриття тераси з висотою до 2300-мм.

Сподіваємось, ми вам допомогли зрозуміти який тип відкривання підійде вам у вирішенні питання. Якщо будуть додаткові питання, то будемо чекати вашого звернення. Оскільки весь досвід та знання все рівно не вийде помістити тут і описати всі деталі і тим паче при цьому зачепити потреби кожного.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...