Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Виклик замірника

замер окон киев
Безкоштовний замір вікон Київ
Вартість виїзду майстра в будь-яку точку Києва і передмістя для замірів та проведення консультації за місцем – АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО! *
Замір вікон Київ – це дуже важливий етап в заміні старого вікна, від чіткості виміру і з’ясування всіх потреб при вимірі багато в чому залежить кінцевий результат. Зробивши попередній розрахунок вікон в нашій компанії, Ви записуєте номер прорахунку і вирішуєте на якій компанії зупинити свій вибір. При виборі нашої компанії, Вам достатньо зателефонувати до нас, назвати номер прорахунку, залишити адресу і мобільний телефон і з Вами протягом години зв’яжеться майстер і обумовить точний час зручне для Вас і можливе для того, що заміряє.

Замір вікон Київ на балкон (балкон з виносом)

Замір балкона складніший, ніж завмер вікон і вимагає більше часу і уваги !!! До виміру балкона потрібно підходити більш уважно, адже під час виміру може з’ясується, що потрібно зробити зміцнення металевих перил за допомогою зварювання. Не кожна монтажна бригада може це зробити. Краще мати справу з фахівцями, які чітко знають як правильно це робити. При вимірі балкона, лоджії з виносом є багато деталей, які з Вами домовилися щодо заміряють. Особливістю нашої компанії є те, що на завмер балкона з виносом виїжджають монтажники, які безпосередньо будуть варити винос, встановлювати вікна на балкон і обшивати балкон, виробляти як зовнішні так і внутрішні оздоблювальні роботи, утеплення.

Замір балконного блоку (виходу на балкон)

Почнемо з того, що іноді по телефону Замовникам просто важко пояснити що саме потрібно попередньо розрахувати, хтось називає його балкон, хтось виходом на балкон, хтось вікно з дверима і так далі. Виклик замірника на завмер балконного блоку спрощує розрахунок вартості, а консультація фахівця за місцем допомагає з відповідями на питання які виникають при заміні балконного блоку. При вимірі балконного блоку необхідно враховувати такі особливості:

  • по-перше, вікно буде відкривається чи ні;
  • буде одне вікно біля дверей або вікна з двох сторін, як на фотографії;
  • чи потрібні підвіконня, зовні на балконі, всередині;
  • який склопакет краще ставити – два скла або три;
  • і що встановлювати в нижній частині дверей – скло або пластик.
Це те, про що потрібно обговорити при вимірі. І навіть якщо Ви про щось забудете, що заміряє Вас про це запитає.

Замір вікон Київ, а так-же вхідних металопластикових дверей

При вимірі вхідних пластикових дверей важливо обумовити таке:

  • відкривання (всередину або на вулицю);
  • комплектацію ручками (натискні або офісні дуги);
  • уточнити замки на двері (одне запірні і багато запірні);
  • які петлі встановлювати на двері і їх кількість;
  • потрібний або не потрібний алюмінієвий поріг;
Частина важливих моментів, які необхідно обговорити при вимірі. Крім цього потрібно заздалегідь уточнити майбутній рівень готового статі, від цього на пряму залежить висота готового виробу. Це тільки деякі важливі моменти які потрібно врахувати роблячи виміру пластикових вікон. Звернувшись в віконну компанію “4 поверх” ви можете бути впевнені, що наші заміряють, безпосередньо при вимірі, уточнять у вас всі необхідні моменти і ваші нові вікна, двері або балкон буде саме такою як вам потрібно! Надсилайте заявку на виклик замірника і отримаєте професійну консультацію з розрахунком точної вартості вашого замовлення.

Особливості прорізів при вимірі вікон, дверей і балконів

замер окон ПВХ Киев

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...