Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Вікна DECCO от 4ETAG®

вікна DeccoСьогодні на ринку світлопрозорих конструкцій України є можливість купити пластикові вікна Decco. Польські профільні системи Decco завозяться до нас з 2006 року, але за цей короткий час пластикові вікна Decco заслужили довіри наших кліентов. Якісні вікна Decco виробляються величезним польським концерном на автоматизованому обладнанні дотримуючись всі європейські стандарти, при цьому зберігаючи досить демократичну вартість, і це дуже подобається українському покупателю. Металлопластіковие вікна Decco мають глянсову білу поверхню, комплектуються сірим ущільнювачем і доповнює їх вишуканість, округлений штапик.

Підсерію польських пластикових вікон Decco

Купити пластикові вікна Decco можна з підвищеними показниками теплозбереження та шумоізоляції, так як камерність профілів починається з 6-ти камерної системи:

  • Decco 71 серія, монтажна глибина 70 мм, двоконтурний ущільнювач, можливо встановити теплий склопакет 42 мм.
  • Decco 82 серія, монтажна глибина 81 мм, триконтурна ущільнювач, можлива установка пакета 52 мм.
  • Decco 83 серія, 7-ми камерна профільна система, монтажна глибина 81 мм, триконтурна ущільнювач, але чорного кольору, можливість встановити трикамерний склопакет, 4 скла.

Монтаж пластикових конструкцій Decco відео ™4 Этаж

 

 

Ціни на вікна компанії 4 поверх, профільні системи яких відносяться до класу А і В від компанії 4 поверх самі об’єктивні на ринку Києва. Максимально теплі профільні системи торгової марки Decco ідеальне поєднання ціни та якості. У нас індивідуальна система знижок і Ви завжди отримаєте цікаву ціну на вікна від компанії 4 поверх.

Як замовити вікна Decco у нас? Дуже просто!

купить окна декко

Телефонуйте і ми вважаємо Ваші вікна за попередніми розмірами, потім говорите адресу і виїжджає наш майстер заміряє для зняття точних розмірів, менеджер в цей час перераховує ваше замовлення і озвучує остаточну вартість. У Вас є можливість укласти договір відразу ж з майстром, який і виконуватиме монтаж ваших конструкцій, повний пакет документів у хлопців завжди з собою. Передоплата 70% і ми вибираємо зручну вам дату для монтажу.

Набирайте! Будемо раді підібрати Вам якісні і не дорогі вікна!

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...