Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Як підготуватися до демонтажу та встановлення пластикових вікон

Заключним етапом взаємодії замовника з компанією «4ETAG®» є установка вікон Київ. Згідно з домовленістю, остаточне час доставки вам повідомлять за один день до монтажу для того, щоб Ви встигли підготуватися. Що необхідно зробити? По-перше, сплануйте ваш день таким чином, щоб звільнити час, необхідний для установки вашого нового вікна.
демонтаж окон - как подготовиться

Пропонуємо орієнтуватися на такі приблизні розрахунки:

  • монтаж звичайного 2х або 3х-стулчастого вироби займають приблизно 1,5 – 2 години;
  • монтаж балконного блоку (вікна з дверима) – 2 – 2,5 години;
  • установка вікна на лоджію або прямий балкон – 3 години;
  • установка балкона більш складної форми, коли пластикові вікна з’єднуються між собою під кутом за допомогою додаткових елементів, – від 4 годин і більше.

Підготовка до монтажу вікон – демонтаж конструкцій на відео ™4 Этаж

По-друге, підготуйте приміщення, де буде проводитися установка вікон.

Що саме рекомендується зробити? Поверніть килими, застеліть підлогу і інші предмети інтер’єру газетами або целофановою плівкою, пам’ятайте, що монтажники будуть виробляти установку в робочого взуття. Звільніть прохід і безпосередньо саме місце установки від громіздких меблів і інших речей. Приберіть з кімнати всі крихкі предмети.

По-третє, визначитеся, що Ви будете робити з демонтованим старим вікном

Врахуйте, що робітники здійснюють демонтаж без збереження старе вікно. Це означає, що стулки будуть зняті, рама розрізана, вся конструкція в цілому – виламані і разом з іншим будівельним сміттям – винесена на сходову площадку.

Як здійснюється установка вікон

установка пластиковых окон

Якщо ви хочете, щоб ми самі утилізували всі елементи демонтованого старого вікна – то вкажіть цю додаткову опцію в своєму замовленні заздалегідь. По-четверте, відразу після установки обов’язково перевірте роботу і задайте хлопцям – монтажникам всі запитання, що стосуються правил експлуатації і т.д.

  • Фахівці з монтажу знімуть з готового вікна склопакети і все стулки, після чого за допомогою спеціальних вимірювальних інструментів і кріпильних матеріалів зафіксують віконну раму в отворі;
  • Потім, після установки склопакетів і рухомих стулок, приступлять до установки комплектуючих: підвіконня, відливів, москітних сіток;
  • На завершальному етапі буде здійснена герметизація всіх швів за допомогою спеціальної монтажної піни .;
  • Після того, як ви прийміть роботу, обов’язково закрийте всі стулки, їх не можна відкривати, поки піна не затвердіє. В іншому випадку, в процесі затвердіння піни відкрите вікно може повести, що порушить його геометрію і призведе до порушення герметизації всієї віконної конструкції.
Ми завжди прагнемо до того, щоб будь-який наш клієнт залишився задоволений результатами спільної роботи всіх співробітників віконної компанії «4ETAG®»: від консультанта – до монтажника.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...